Gubitnici kvalifikacije
Gubitnici runda 3
Gubitnici runda 2
Gubitnici runda 1
Runda 1
Pobednici runda 1
Pobednici kvalifikacija
Quarter final
Polu finale
Final
Sun 20:07
  
 
49
Serbia
Uroš Lončar
 
Serbia
Stefan Sekulic
 
Pobednik u Quarter final  
Sun 20:04
  
 
50
Germany
Igor Šlajher
 
Serbia
Dalibor Geljic
 
Pobednik u Quarter final  
Sun 19:56
  
 
51
Serbia
Srđan Tošic
 
North Macedonia
Zoran Veselinov
 
Pobednik u Quarter final  
Sun 20:13
  
 
52
Serbia
Aleksandar Zlatar
 
Serbia
Damir Blagojevic
 
Pobednik u Quarter final  
Sun 20:07
  
 
45
Serbia
Uroš Lončar
 
Serbia
Dragan Bračika "Elbraco"
 
 
Sun 19:17
  
 
46
Serbia
Vladimir Krnic
 
Germany
Igor Šlajher
 
 
Sun 19:16
  
 
47
Serbia
Srđan Tošic
 
Greece
Ide dalje 2
 
 
Sun 19:53
  
 
48
Serbia
Aleksandar Kerestes
 
Serbia
Aleksandar Zlatar
 
 
Sun 19:30
  
 
33
Serbia
Uroš Lončar
 
Serbia
Bojana Banda
 
 
  
 
34
Ide dalje
 
Serbia
Dragan Bračika "Elbraco"
 
 
  
 
35
Ide dalje
 
Serbia
Vladimir Krnic
 
 
  
 
36
Ide dalje
 
Germany
Igor Šlajher
 
 
Sun 19:00
  
 
37
Serbia
Srđan Tošic
 
Serbia
Branko Sofric
 
 
  
 
38
Ide dalje
 
Greece
Ide dalje 2
 
 
  
 
39
Ide dalje
 
Serbia
Aleksandar Kerestes
 
 
Sun 19:20
  
 
40
Serbia
Milan Matijević
 
Serbia
Aleksandar Zlatar
 
 
  
 
25
Ide dalje
 
Serbia
Uroš Lončar
 
 
  
 
26
Ide dalje
 
Ide dalje
 
 
  
 
27
Ide dalje
 
Ide dalje
 
 
  
 
28
Ide dalje
 
Ide dalje
 
 
  
 
29
Ide dalje
 
Serbia
Srđan Tošic
 
 
  
 
30
Ide dalje
 
Ide dalje
 
 
  
 
31
Ide dalje
 
Ide dalje
 
 
  
 
32
Serbia
Milan Matijević
 
Ide dalje
 
 
  
 
1 1
Serbia
Danijel Probojcevic
 
32
Ide dalje
 
 
Sun 18:05
  
 
17 2
Serbia
Uroš Lončar
 
16
Serbia
Aleksandar Zlatar
 
 
  
 
9 3
Serbia
Dalibor Geljic
 
24
Ide dalje
 
 
  
 
25 4
Ide dalje
 
8
Serbia
Aleksandar Kerestes
 
 
  
 
5 5
Serbia
Dragan Simic
 
28
Ide dalje
 
 
  
 
21 6
Ide dalje
 
12
Greece
Ide dalje 2
 
 
  
 
13 7
Serbia
Branko Sofric
 
20
Ide dalje
 
 
  
 
29 8
Ide dalje
 
4
Serbia
Stefan Sekulic
 
 
  
 
3 9
Serbia
Dejan Kovačević
 
30
Ide dalje
 
 
Sun 18:06
  
 
19 10
Germany
Igor Šlajher
 
14
Serbia
Srđan Tošic
 
 
  
 
11 11
Serbia
Vladimir Krnic
 
22
Ide dalje
 
 
  
 
27 12
Ide dalje
 
6
Serbia
Damir Blagojevic
 
 
  
 
7 13
North Macedonia
Zoran Veselinov
 
26
Ide dalje
 
 
  
 
23 14
Ide dalje
 
10
Serbia
Dragan Bračika "Elbraco"
 
 
Sun 18:06
  
 
15 15
Serbia
Bojana Banda
 
18
Serbia
Milan Matijević
 
 
  
 
31 16
Ide dalje
 
2
Serbia
Željko Vulin
 
 
Sun 18:40
  
 
17
Serbia
Danijel Probojcevic
 
Serbia
Aleksandar Zlatar
 
Gubitnik u #40  
Sun 18:50
  
 
18
Serbia
Dalibor Geljic
 
Serbia
Aleksandar Kerestes
 
Gubitnik u #39  
Sun 18:08
  
 
19
Serbia
Dragan Simic
 
Greece
Ide dalje 2
 
Gubitnik u #38  
Sun 18:08
  
 
20
Serbia
Branko Sofric
 
Serbia
Stefan Sekulic
 
Gubitnik u #37  
Sun 18:36
  
 
21
Serbia
Dejan Kovačević
 
Germany
Igor Šlajher
 
Gubitnik u #36  
Sun 18:06
  
 
22
Serbia
Vladimir Krnic
 
Serbia
Damir Blagojevic
 
Gubitnik u #35  
Sun 18:32
  
 
23
North Macedonia
Zoran Veselinov
 
Serbia
Dragan Bračika "Elbraco"
 
Gubitnik u #34  
Sun 19:11
  
 
24
Serbia
Bojana Banda
 
Serbia
Željko Vulin
 
Gubitnik u #33  
Sun 19:30
  
 
41
Serbia
Danijel Probojcevic
 
Serbia
Dalibor Geljic
 
Gubitnik u #50  
Sun 19:00
  
 
42
Serbia
Dragan Simic
 
Serbia
Stefan Sekulic
 
Gubitnik u #49  
Sun 19:11
  
 
43
Serbia
Dejan Kovačević
 
Serbia
Damir Blagojevic
 
Gubitnik u #52  
Sun 19:37
  
 
44
North Macedonia
Zoran Veselinov
 
Serbia
Željko Vulin
 
Gubitnik u #51  
Sun 20:43
  
 
53
Serbia
Danijel Probojcevic
 
Serbia
Uroš Lončar
 
 
Sun 20:43
  
 
54
Serbia
Dragan Simic
 
North Macedonia
Zoran Veselinov
 
 
Sun 20:44
  
 
55
Serbia
Dejan Kovačević
 
Germany
Igor Šlajher
 
 
Sun 20:44
  
 
56
Serbia
Željko Vulin
 
Serbia
Aleksandar Zlatar
 
 
Sun 21:21
  
 
57
Serbia
Danijel Probojcevic
 
Serbia
Dragan Simic
 
 
Sun 21:16
  
 
58
Serbia
Dejan Kovačević
 
Serbia
Željko Vulin
 
 
Sun 22:18
  
 
59
Serbia
Danijel Probojcevic
 
Serbia
Dejan Kovačević
 
 
Gubitnici kvalifikacije
Gubitnici runda 3
Gubitnici runda 2
Gubitnici runda 1
Runda 1
Pobednici runda 1
Pobednici kvalifikacija
Quarter final
Polu finale
Final