Gubitnici kvalifikacije
Gubitnici runda 1
Runda 1
Pobednici kvalifikacija
Last thirtytwo
Last sixteen
Quarter final
Polu finale
Final
Sun 12:42
  
 
65
Serbia
Filip Josić
 
Poland
walk-over 2
 
Pobednik u Last thirtytwo  
Sun 14:05
  
 
66
Serbia
Miki Stojanovic
 
Serbia
Jovanov Milenko
 
Pobednik u Last thirtytwo  
Sun 13:50
  
 
67
Branko Sofric
 
Montenegro
Miloš Bubanja
 
Pobednik u Last thirtytwo  
Sun 13:30
  
 
68
Serbia
Zoran Jedjut
 
Serbia
Dragan Žuljević
 
Pobednik u Last thirtytwo  
Sun 12:43
  
 
69
China
NO NAME
 
Serbia
Aljoša Sapoznicenko
 
Pobednik u Last thirtytwo  
Sun 13:09
  
 
70
Serbia
Marko Brkić
 
Croatia
Mato Zeba
 
Pobednik u Last thirtytwo  
Sun 12:46
  
 
71
Serbia
Bojana Banda
 
Serbia
Relja Marović
 
Pobednik u Last thirtytwo  
Sun 12:52
  
 
72
Serbia
Dragan Bracika OldBrick pub
 
Serbia
Nikola ludajic
 
Pobednik u Last thirtytwo  
Sun 13:30
  
 
73
Serbia
Raso Amanovic
 
Serbia
Jakša Banderac
 
Pobednik u Last thirtytwo  
Sun 13:30
  
 
74
Serbia
Djordje Zivkovic
 
Serbia
Antonija Božić
 
Pobednik u Last thirtytwo  
Sun 13:34
  
 
75
Serbia
Samir Gasi
 
Serbia
Srdjan Dzinic
 
Pobednik u Last thirtytwo  
Sun 13:47
  
 
76
Serbia
Tibor Sentdjerdji
 
Serbia
Milan Masic
 
Pobednik u Last thirtytwo  
Sun 13:59
  
 
77
Serbia
Milan Pilipović
 
Serbia
Zarko Sabljar
 
Pobednik u Last thirtytwo  
Sun 12:22
  
 
78
Serbia
Sasa Dimoski
 
China
NO NAME #3
 
Pobednik u Last thirtytwo  
Sun 14:25
  
 
79
Serbia
Dragan Sofric
 
Hungary
Lénárd Lackó
 
Pobednik u Last thirtytwo  
Sun 14:21
  
 
80
Serbia
Malbaša Igor
 
Serbia
Dušan Bračika
 
Pobednik u Last thirtytwo  
  
 
49
Ide dalje
 
Serbia
Filip Josić
 
 
Sun 12:50
  
 
50
Serbia
Miki Stojanovic
 
Serbia
Bojan Ožegović
 
 
  
 
51
Ide dalje
 
Branko Sofric
 
 
  
 
52
Serbia
Zoran Jedjut
 
Ide dalje
 
 
  
 
53
Ide dalje
 
China
NO NAME
 
 
  
 
54
Serbia
Marko Brkić
 
Ide dalje
 
 
  
 
55
Ide dalje
 
Serbia
Bojana Banda
 
 
  
 
56
Serbia
Dragan Bracika OldBrick pub
 
Ide dalje
 
 
  
 
57
Ide dalje
 
Serbia
Raso Amanovic
 
 
Sun 10:43
  
 
58
Serbia
Djordje Zivkovic
 
China
NO NAME #2
 
 
  
 
59
Ide dalje
 
Serbia
Samir Gasi
 
 
  
 
60
Serbia
Tibor Sentdjerdji
 
Ide dalje
 
 
  
 
61
Ide dalje
 
Serbia
Milan Pilipović
 
 
  
 
62
Serbia
Sasa Dimoski
 
Ide dalje
 
 
Sun 12:21
  
 
63
France
Ide dalje
 
Serbia
Dragan Sofric
 
 
  
 
64
Serbia
Malbaša Igor
 
Ide dalje
 
 
  
 
1 1
Serbia
Dušan Bračika
 
64
Ide dalje
 
 
Sun 09:40
  
 
33 2
Serbia
Filip Josić
 
32
Stefan Vukicevic
 
 
Sun 11:02
  
 
17 3
Serbia
Miki Stojanovic
 
48
Djordje Cepancic
 
 
Sun 09:40
  
 
49 4
Serbia
Bojan Ožegović
 
16
Hungary
Lénárd Lackó
 
 
  
 
9 5
China
NO NAME #3
 
56
Ide dalje
 
 
Sun 09:40
  
 
41 6
Branko Sofric
 
24
Serbia
Ivan Zivkovic
 
 
Sun 09:53
  
 
25 7
Serbia
Zoran Jedjut
 
40
Serbia
Uroš Gnjidić
 
 
  
 
57 8
Ide dalje
 
8
Serbia
Zarko Sabljar
 
 
  
 
5 9
Serbia
Milan Masic
 
60
Ide dalje
 
 
Sun 09:34
  
 
37 10
China
NO NAME
 
28
Serbia
Csuljak Damir
 
 
Sun 10:15
  
 
21 11
Serbia
Marko Brkić
 
44
Serbia
Srdjan Dzinic
 
 
  
 
53 12
Ide dalje
 
12
Serbia
Predrag Banic
 
 
  
 
13 13
Serbia
Antonija Božić
 
52
Ide dalje
 
 
Sun 09:40
  
 
45 14
Serbia
Bojana Banda
 
20
Serbia
Zeljko Zavodja
 
 
Sun 11:06
  
 
29 15
Serbia
Dragan Ludoski
 
36
Serbia
Dragan Bracika OldBrick pub
 
 
  
 
61 16
Ide dalje
 
4
Serbia
Jakša Banderac
 
 
  
 
3 17
Serbia
Nikola ludajic
 
62
Ide dalje
 
 
Sun 10:36
  
 
35 18
Serbia
Raso Amanovic
 
30
Serbia
Uroš Lončar
 
 
Sun 09:40
  
 
19 19
Serbia
Kosta Miric
 
46
Serbia
Djordje Zivkovic
 
 
Sun 10:34
  
 
51 20
Serbia
Relja Marović
 
14
China
NO NAME #2
 
 
  
 
11 21
Croatia
Mato Zeba
 
54
Ide dalje
 
 
Sun 09:42
  
 
43 22
Serbia
Akos Agoston
 
22
Serbia
Samir Gasi
 
 
Sun 10:19
  
 
27 23
Serbia
Tibor Sentdjerdji
 
38
Serbia
Aleksandar Zlatar
 
 
  
 
59 24
Ide dalje
 
6
Serbia
Aljoša Sapoznicenko
 
 
  
 
7 25
Serbia
Dragan Žuljević
 
58
Ide dalje
 
 
Sun 10:30
  
 
39 26
Serbia
Milan Pilipović
 
26
Serbia
Dragan Ludaic
 
 
Sun 10:31
  
 
23 27
Montenegro
Miloš Bubanja
 
42
Serbia
Sasa Dimoski
 
 
  
 
55 28
Ide dalje
 
10
Serbia
Ilija Zobenica
 
 
Sun 10:39
  
 
15 29
France
Ide dalje
 
50
Serbia
Aleksandar Ulic
 
 
Sun 10:33
  
 
47 30
Serbia
Jovanov Milenko
 
18
Serbia
Dragan Sofric
 
 
Sun 10:49
  
 
31 31
Serbia
Malbaša Igor
 
34
Serbia
Ricard Frankovic
 
 
  
 
63 32
Ide dalje
 
2
Poland
walk-over 2
 
 
Sun 10:42
  
 
33
Serbia
Dušan Bračika
 
Stefan Vukicevic
 
Gubitnik u #80  
Sun 12:07
  
 
34
Djordje Cepancic
 
Hungary
Lénárd Lackó
 
Gubitnik u #79  
Sun 10:42
  
 
35
China
NO NAME #3
 
Serbia
Ivan Zivkovic
 
Gubitnik u #78  
Sun 11:23
  
 
36
Serbia
Uroš Gnjidić
 
Serbia
Zarko Sabljar
 
Gubitnik u #77  
Sun 11:32
  
 
37
Serbia
Milan Masic
 
Serbia
Csuljak Damir
 
Gubitnik u #76  
Sun 11:37
  
 
38
Serbia
Srdjan Dzinic
 
Serbia
Predrag Banic
 
Gubitnik u #75  
Sun 11:39
  
 
39
Serbia
Antonija Božić
 
Serbia
Zeljko Zavodja
 
Gubitnik u #74  
Sun 12:20
  
 
40
Serbia
Dragan Ludoski
 
Serbia
Jakša Banderac
 
Gubitnik u #73  
Sun 11:42
  
 
41
Serbia
Nikola ludajic
 
Serbia
Uroš Lončar
 
Gubitnik u #72  
Sun 11:59
  
 
42
Serbia
Kosta Miric
 
Serbia
Relja Marović
 
Gubitnik u #71  
Sun 11:59
  
 
43
Croatia
Mato Zeba
 
Serbia
Akos Agoston
 
Gubitnik u #70  
Sun 12:03
  
 
44
Serbia
Aleksandar Zlatar
 
Serbia
Aljoša Sapoznicenko
 
Gubitnik u #69  
Sun 12:31
  
 
45
Serbia
Dragan Žuljević
 
Serbia
Dragan Ludaic
 
Gubitnik u #68  
Sun 12:37
  
 
46
Montenegro
Miloš Bubanja
 
Serbia
Ilija Zobenica
 
Gubitnik u #67  
Sun 12:38
  
 
47
Serbia
Aleksandar Ulic
 
Serbia
Jovanov Milenko
 
Gubitnik u #66  
Sun 12:41
  
 
48
Serbia
Ricard Frankovic
 
Poland
walk-over 2
 
Gubitnik u #65  
Sun 14:31
  
 
81
Stefan Vukicevic
 
Serbia
Filip Josić
 
 
Sun 14:31
  
 
82
Djordje Cepancic
 
Serbia
Aljoša Sapoznicenko
 
 
Sun 14:34
  
 
83
Serbia
Ivan Zivkovic
 
Serbia
Jakša Banderac
 
 
Sun 15:03
  
 
84
Serbia
Uroš Gnjidić
 
Hungary
Lénárd Lackó
 
 
Sun 14:51
  
 
85
Serbia
Csuljak Damir
 
Serbia
Tibor Sentdjerdji
 
 
Sun 14:51
  
 
86
Serbia
Predrag Banic
 
Serbia
Samir Gasi
 
 
Sun 15:17
  
 
87
Serbia
Zeljko Zavodja
 
Serbia
Antonija Božić
 
 
Sun 15:18
  
 
88
Serbia
Dragan Ludoski
 
Serbia
Jovanov Milenko
 
 
Sun 15:25
  
 
89
Serbia
Uroš Lončar
 
Serbia
Sasa Dimoski
 
 
Sun 15:30
  
 
90
Serbia
Kosta Miric
 
Serbia
Nikola ludajic
 
 
Sun 15:37
  
 
91
Serbia
Akos Agoston
 
Croatia
Mato Zeba
 
 
Sun 15:45
  
 
92
Serbia
Aleksandar Zlatar
 
Serbia
Malbaša Igor
 
 
Sun 15:47
  
 
93
Serbia
Dragan Ludaic
 
Serbia
Dragan Žuljević
 
 
Sun 15:59
  
 
94
Serbia
Ilija Zobenica
 
Serbia
Milan Pilipović
 
 
Sun 16:06
  
 
95
Serbia
Aleksandar Ulic
 
Montenegro
Miloš Bubanja
 
 
Sun 16:14
  
 
96
Serbia
Ricard Frankovic
 
Serbia
Relja Marović
 
 
Sun 16:21
  
 
97
Serbia
Filip Josić
 
Djordje Cepancic
 
 
Sun 16:27
  
 
98
Serbia
Jakša Banderac
 
Hungary
Lénárd Lackó
 
 
Sun 16:35
  
 
99
Serbia
Csuljak Damir
 
Serbia
Predrag Banic
 
 
Sun 16:35
  
 
100
Serbia
Antonija Božić
 
Serbia
Dragan Ludoski
 
 
Sun 16:48
  
 
101
Serbia
Sasa Dimoski
 
Serbia
Kosta Miric
 
 
Sun 16:52
  
 
102
Croatia
Mato Zeba
 
Serbia
Aleksandar Zlatar
 
 
Sun 16:59
  
 
103
Serbia
Dragan Žuljević
 
Serbia
Ilija Zobenica
 
 
Sun 17:19
  
 
104
Serbia
Aleksandar Ulic
 
Serbia
Relja Marović
 
 
Sun 17:16
  
 
105
Djordje Cepancic
 
Hungary
Lénárd Lackó
 
 
Sun 17:31
  
 
106
Serbia
Csuljak Damir
 
Serbia
Dragan Ludoski
 
 
Sun 17:52
  
 
107
Serbia
Kosta Miric
 
Serbia
Aleksandar Zlatar
 
 
Sun 17:55
  
 
108
Serbia
Ilija Zobenica
 
Serbia
Aleksandar Ulic
 
 
Sun 18:39
  
 
109
Djordje Cepancic
 
Serbia
Dragan Ludoski
 
 
Sun 18:39
  
 
110
Serbia
Kosta Miric
 
Serbia
Aleksandar Ulic
 
 
Sun 20:40
  
 
111
Serbia
Dragan Ludoski
 
Serbia
Kosta Miric
 
 
Gubitnici kvalifikacije
Gubitnici runda 1
Runda 1
Pobednici kvalifikacija
Last thirtytwo
Last sixteen
Quarter final
Polu finale
Final