Gubitnici kvalifikacije
Loser round 4
Gubitnici runda 3
Gubitnici runda 2
Gubitnici runda 1
Runda 1
Pobednici runda 1
Winner round 2
Pobednici kvalifikacija
Quarter final
Polu finale
Final
Sun 18:58
  
 
81
Serbia
" Sharp Shooters" team
 
Serbia
"Bivsi prijatelji" team
 
Pobednik u Quarter final  
Sun 18:59
  
 
82
Serbia
" Cao ispektore" team
 
Serbia
"Caffe CONNECT" team
 
Pobednik u Quarter final  
Sun 18:58
  
 
83
Serbia
" Bolek i Lolek #2" team
 
Serbia
"Joker expres" team
 
Pobednik u Quarter final  
Sun 19:27
  
 
84
Serbia
" Komsije" team
 
Serbia
" Kontrolori bele" team
 
Pobednik u Quarter final  
Sun 17:40
  
 
77
Serbia
" Sharp Shooters" team
 
Serbia
" A je to" team
 
 
Sun 18:17
  
 
78
Serbia
"Mlade snaznije snage" team
 
Serbia
" Cao ispektore" team
 
 
Sun 18:24
  
 
79
Serbia
" Grobar & Delija" team
 
Serbia
" Bolek i Lolek #2" team
 
 
Sun 18:28
  
 
80
Serbia
" Kumovi" team
 
Serbia
" Komsije" team
 
 
Sun 15:55
  
 
65
Serbia
"OldBrick" team
 
Serbia
" Sharp Shooters" team
 
 
Sun 16:22
  
 
66
Serbia
" A je to" team
 
Serbia
" Mix" team
 
 
Sun 16:17
  
 
67
Serbia
"Mlade snaznije snage" team
 
Serbia
" DB025" team
 
 
Sun 16:24
  
 
68
Serbia
" Stanlio i Olio" team
 
Serbia
" Cao ispektore" team
 
 
Sun 16:46
  
 
69
Serbia
" Grobar & Delija" team
 
Serbia
" Teletabisi" team
 
 
Sun 16:47
  
 
70
Serbia
" Bolek i Lolek #2" team
 
Serbia
" Otpisani" team
 
 
Sun 17:23
  
 
71
Serbia
" Mucke" team
 
Serbia
" Kumovi" team
 
 
Sun 17:30
  
 
72
Serbia
" Komsije" team
 
Serbia
" No name" team
 
 
Sun 14:32
  
 
57
Serbia
"OldBrick" team
 
Serbia
" Pivopije" team
 
 
Sun 14:40
  
 
58
Serbia
" A je to" team
 
Serbia
"Dve kugle sefe" team
 
 
Sun 15:14
  
 
59
Serbia
"Mlade snaznije snage" team
 
Serbia
" Truck" team
 
 
Sun 15:16
  
 
60
Serbia
" Star trek" team
 
Serbia
" Stanlio i Olio" team
 
 
Sun 15:19
  
 
61
Serbia
" Grobar & Delija" team
 
Serbia
" Braca Karamazovi" team
 
 
Sun 15:27
  
 
62
Serbia
" Iskoristi moje mane" team
 
Serbia
" Bolek i Lolek #2" team
 
 
Sun 15:44
  
 
63
Serbia
" Mucke" team
 
AiM
 
 
Sun 15:49
  
 
64
Serbia
" Montevideo" team
 
Serbia
" Komsije" team
 
 
Sun 12:35
  
 
33
Serbia
"OldBrick" team
 
Serbia
" Pomahnitale glinarice" team
 
 
  
 
34
Ide dalje
 
Serbia
" Pivopije" team
 
 
  
 
35
Ide dalje
 
Serbia
" A je to" team
 
 
  
 
36
Ide dalje
 
Serbia
"Dve kugle sefe" team
 
 
  
 
37
Ide dalje
 
Serbia
"Mlade snaznije snage" team
 
 
  
 
38
Ide dalje
 
Serbia
" Truck" team
 
 
  
 
39
Ide dalje
 
Serbia
" Star trek" team
 
 
Sun 12:47
  
 
40
Serbia
" Stanlio i Olio" team
 
Serbia
The Braćas team
 
 
Sun 13:03
  
 
41
Serbia
" Nikad nije kasno" team
 
Serbia
" Grobar & Delija" team
 
 
  
 
42
Ide dalje
 
Serbia
" Braca Karamazovi" team
 
 
  
 
43
Ide dalje
 
Serbia
" Iskoristi moje mane" team
 
 
  
 
44
Ide dalje
 
Serbia
" Bolek i Lolek #2" team
 
 
  
 
45
Ide dalje
 
Serbia
" Mucke" team
 
 
  
 
46
Ide dalje
 
AiM
 
 
  
 
47
Ide dalje
 
Serbia
" Montevideo" team
 
 
Sun 13:28
  
 
48
Serbia
"I tata bi sine" team
 
Serbia
" Komsije" team
 
 
Sun 10:38
  
 
33 1
Serbia
"OldBrick" team
 
32
Serbia
" Cao ispektore" team
 
 
  
 
17 2
Serbia
" Montevideo" team
 
48
Ide dalje
 
 
  
 
41 3
Ide dalje
 
24
AiM
 
 
  
 
25 4
Serbia
" Mucke" team
 
40
Ide dalje
 
 
  
 
37 5
Ide dalje
 
28
Serbia
" Bolek i Lolek #2" team
 
 
  
 
21 6
Serbia
" Kongo" team
 
44
Ide dalje
 
 
  
 
45 7
Ide dalje
 
20
Serbia
" Kontrolori bele" team
 
 
Sun 10:34
  
 
29 8
Serbia
" Grobar & Delija" team
 
36
Serbia
" Stanlio i Olio" team
 
 
Sun 09:51
  
 
35 9
Serbia
" Nikad nije kasno" team
 
30
Serbia
"Veliko toceno" team
 
 
  
 
19 10
Serbia
" No name" team
 
46
Ide dalje
 
 
  
 
43 11
Ide dalje
 
22
Serbia
"Bivsi prijatelji" team
 
 
  
 
27 12
Serbia
" Kumovi" team
 
38
Ide dalje
 
 
  
 
39 13
Ide dalje
 
26
Serbia
" Otpisani" team
 
 
  
 
23 14
Serbia
" A je to" team
 
42
Ide dalje
 
 
  
 
47 15
Ide dalje
 
18
Serbia
" Pivopije" team
 
 
Sun 09:28
  
 
31 16
Serbia
"I tata bi sine" team
 
34
Serbia
" Teletabisi" team
 
 
Sun 11:41
  
 
1 17
Serbia
" Komsije" team
 
Serbia
" Cao ispektore" team
 
Gubitnik u #48  
Sun 10:53
  
 
18
Serbia
" Montevideo" team
 
16
Serbia
" Bife 67" team
 
Gubitnik u #47  
Sun 09:37
  
 
9 19
Serbia
" DB025" team
 
AiM
 
Gubitnik u #46  
Sun 10:58
  
 
20
Serbia
" Mucke" team
 
8
Serbia
"Joker expres" team
 
Gubitnik u #45  
Sun 09:38
  
 
5 21
Serbia
" Mix" team
 
Serbia
" Bolek i Lolek #2" team
 
Gubitnik u #44  
Sun 11:04
  
 
22
Serbia
" Kongo" team
 
12
Serbia
" Iskoristi moje mane" team
 
Gubitnik u #43  
Sun 09:41
  
 
13 23
Serbia
" Braca Karamazovi" team
 
Serbia
" Kontrolori bele" team
 
Gubitnik u #42  
Sun 12:02
  
 
24
Serbia
" Grobar & Delija" team
 
4
Serbia
" Sharp Shooters" team
 
Gubitnik u #41  
Sun 11:42
  
 
3 25
Serbia
The Braćas team
 
Serbia
"Veliko toceno" team
 
Gubitnik u #40  
Sun 09:41
  
 
26
Serbia
" No name" team
 
14
Serbia
" Star trek" team
 
Gubitnik u #39  
Sun 11:10
  
 
11 27
Serbia
" Truck" team
 
Serbia
"Bivsi prijatelji" team
 
Gubitnik u #38  
Sun 11:43
  
 
28
Serbia
" Kumovi" team
 
6
Serbia
"Mlade snaznije snage" team
 
Gubitnik u #37  
Sun 11:56
  
 
7 29
Serbia
"Dve kugle sefe" team
 
Serbia
" Otpisani" team
 
Gubitnik u #36  
Sun 12:26
  
 
30
Serbia
" A je to" team
 
10
Serbia
"Munje" team
 
Gubitnik u #35  
Sun 12:28
  
 
15 31
Serbia
"Caffe CONNECT" team
 
Serbia
" Pivopije" team
 
Gubitnik u #34  
Sun 09:44
  
 
32
Serbia
" Teletabisi" team
 
2
Serbia
" Pomahnitale glinarice" team
 
Gubitnik u #33  
Sun 13:32
  
 
49
Serbia
" Cao ispektore" team
 
Serbia
" Bife 67" team
 
Gubitnik u #68  
Sun 13:39
  
 
50
Serbia
" DB025" team
 
Serbia
"Joker expres" team
 
Gubitnik u #67  
Sun 13:40
  
 
51
Serbia
" Mix" team
 
Serbia
" Kongo" team
 
Gubitnik u #66  
Sun 13:43
  
 
52
Serbia
" Kontrolori bele" team
 
Serbia
" Sharp Shooters" team
 
Gubitnik u #65  
Sun 14:11
  
 
53
Serbia
"Veliko toceno" team
 
Serbia
" No name" team
 
Gubitnik u #72  
Sun 14:39
  
 
54
Serbia
"Bivsi prijatelji" team
 
Serbia
" Kumovi" team
 
Gubitnik u #71  
Sun 14:13
  
 
55
Serbia
" Otpisani" team
 
Serbia
"Munje" team
 
Gubitnik u #70  
Sun 14:22
  
 
56
Serbia
"Caffe CONNECT" team
 
Serbia
" Teletabisi" team
 
Gubitnik u #69  
Sun 16:51
  
 
73
Serbia
" Bife 67" team
 
Serbia
"Joker expres" team
 
Gubitnik u #83  
Sun 17:32
  
 
74
Serbia
" Kongo" team
 
Serbia
" Kontrolori bele" team
 
Gubitnik u #84  
Sun 17:36
  
 
75
Serbia
"Veliko toceno" team
 
Serbia
"Bivsi prijatelji" team
 
Gubitnik u #81  
Sun 17:40
  
 
76
Serbia
"Munje" team
 
Serbia
"Caffe CONNECT" team
 
Gubitnik u #82  
Sun 21:27
  
 
85
Serbia
" Bife 67" team
 
Serbia
" Kontrolori bele" team
 
 
Sun 21:05
  
 
86
Serbia
" Kongo" team
 
Serbia
" Bolek i Lolek #2" team
 
 
Sun 21:27
  
 
87
Serbia
"Veliko toceno" team
 
Serbia
" Sharp Shooters" team
 
 
Sun 21:31
  
 
88
Serbia
"Munje" team
 
Serbia
" Cao ispektore" team
 
 
Sun 21:28
  
 
89
Serbia
" Kontrolori bele" team
 
Serbia
" Bolek i Lolek #2" team
 
 
Sun 21:32
  
 
90
Serbia
" Sharp Shooters" team
 
Serbia
" Cao ispektore" team
 
 
Mon 00:28
  
 
91
Serbia
" Bolek i Lolek #2" team
 
Serbia
" Sharp Shooters" team
 
 
Gubitnici kvalifikacije
Loser round 4
Gubitnici runda 3
Gubitnici runda 2
Gubitnici runda 1
Runda 1
Pobednici runda 1
Winner round 2
Pobednici kvalifikacija
Quarter final
Polu finale
Final