Gubitnici kvalifikacije
Gubitnici runda 1
Runda 1
Pobednici kvalifikacija
Last thirtytwo
Last sixteen
Quarter final
Polu finale
Final
  
 
65
Winner of match 49
 
Loser of match 48
 
Pobednik u Last thirtytwo  
  
 
66
Ide dalje
 
Loser of match 47
 
Pobednik u Last thirtytwo  
  
 
67
Serbia
Jovan Mirkovic
 
Loser of match 46
 
Pobednik u Last thirtytwo  
  
 
68
Winner of match 52
 
Loser of match 45
 
Pobednik u Last thirtytwo  
  
 
69
Winner of match 53
 
Loser of match 44
 
Pobednik u Last thirtytwo  
  
 
70
Serbia
Valentino Dropulja
 
Loser of match 43
 
Pobednik u Last thirtytwo  
  
 
71
Serbia
Buda Miric
 
Loser of match 42
 
Pobednik u Last thirtytwo  
  
 
72
Winner of match 56
 
Loser of match 41
 
Pobednik u Last thirtytwo  
  
 
73
Winner of match 57
 
Loser of match 40
 
Pobednik u Last thirtytwo  
  
 
74
Serbia
Aleksandar Tiodorovic
 
Loser of match 39
 
Pobednik u Last thirtytwo  
  
 
75
Winner of match 59
 
Loser of match 38
 
Pobednik u Last thirtytwo  
  
 
76
Winner of match 60
 
Loser of match 37
 
Pobednik u Last thirtytwo  
  
 
77
Winner of match 61
 
Loser of match 36
 
Pobednik u Last thirtytwo  
  
 
78
Serbia
Miloš Katanić
 
Loser of match 35
 
Pobednik u Last thirtytwo  
  
 
79
Winner of match 63
 
Serbia
Vojin Pejić
 
Pobednik u Last thirtytwo  
  
 
80
Winner of match 64
 
Loser of match 33
 
Pobednik u Last thirtytwo  
  
 
49
Ide dalje
 
Loser of match 2
 
 
  
 
50
Ide dalje
 
Ide dalje
 
 
  
 
51
Ide dalje
 
Serbia
Jovan Mirkovic
 
 
  
 
52
Loser of match 7
 
Ide dalje
 
 
  
 
53
Ide dalje
 
Loser of match 10
 
 
  
 
54
Serbia
Valentino Dropulja
 
Ide dalje
 
 
  
 
55
Ide dalje
 
Serbia
Buda Miric
 
 
  
 
56
Loser of match 15
 
Ide dalje
 
 
  
 
57
Ide dalje
 
Loser of match 18
 
 
  
 
58
Serbia
Aleksandar Tiodorovic
 
Ide dalje
 
 
  
 
59
Ide dalje
 
Loser of match 22
 
 
  
 
60
Loser of match 23
 
Ide dalje
 
 
  
 
61
Ide dalje
 
Loser of match 26
 
 
  
 
62
Serbia
Miloš Katanić
 
Ide dalje
 
 
  
 
63
Ide dalje
 
Loser of match 30
 
 
  
 
64
Loser of match 31
 
Ide dalje
 
 
  
 
1 1
Serbia
Culjak Damir
 
64
Ide dalje
 
 
Sun 10:30
  
 
33 2
Serbia
Dragoslav Ramic
 
32
Serbia
Goran Delic
 
 
  
 
17 3
Serbia
Vojin Pejić
 
48
Ide dalje
 
 
  
 
49 4
Ide dalje
 
16
Serbia
Dejan Dzunic
 
 
  
 
9 5
Serbia
Zeljko Princip
 
56
Ide dalje
 
 
Sun 09:42
  
 
41 6
Damir Ivankovic
 
24
Serbia
Jovan Mirkovic
 
 
Sun 10:17
  
 
25 7
Serbia
Luka Bugarski
 
40
Serbia
Branko Sofric
 
 
  
 
57 8
Ide dalje
 
8
Serbia
Zarko Sabljar
 
 
  
 
5 9
Serbia
Aleksa Sapoznicenkoa
 
60
Ide dalje
 
 
Sun 10:48
  
 
37 10
Serbia
Miroslav Kremenovic
 
28
Serbia
Dalibor Geljic
 
 
Sun 09:42
  
 
21 11
Serbia
Valentino Dropulja
 
44
Serbia
Tibor Sentdjerdji
 
 
  
 
53 12
Ide dalje
 
12
Serbia
Danijel Vukovic
 
 
  
 
13 13
Serbia
Vladimir Nastasić
 
52
Ide dalje
 
 
Sun 09:42
  
 
45 14
Serbia
Raso Amanovic
 
20
Serbia
Buda Miric
 
 
Sun 09:46
  
 
29 15
Serbia
Ricard Frankovic
 
36
Serbia
Djordje Zivkovic
 
 
  
 
61 16
Ide dalje
 
4
Serbia
Aleksandar Ulic
 
 
  
 
3 17
Serbia
Milan Bugarski
 
62
Ide dalje
 
 
Sun 10:48
  
 
35 18
Stefan Vukicevic
 
30
Serbia
Stevan Bosnjak
 
 
Sun 10:17
  
 
19 19
Serbia
Aleksandar Tiodorovic
 
46
Serbia
Brane Bugarski
 
 
  
 
51 20
Ide dalje
 
14
Serbia
Miki Stojanovic
 
 
  
 
11 21
Serbia
Aleksandar Zlatar
 
54
Ide dalje
 
 
Sun 09:30
  
 
43 22
Serbia
Бојан Тепавац
 
22
Serbia
Dejan Davidovic
 
 
Sun 10:30
  
 
27 23
Serbia
Ivan Zivkovic
 
38
Serbia
Milenko Jovic
 
 
  
 
59 24
Ide dalje
 
6
Serbia
Vladan Berlekovic
 
 
  
 
7 25
Serbia
Danijel Vukicevic
 
58
Ide dalje
 
 
Sun 10:34
  
 
39 26
Serbia
Zeljko Zavodja
 
26
Hungary
Krisztián Katona
 
 
Sun 09:42
  
 
23 27
Serbia
Jovana Uzelac
 
42
Serbia
Miloš Katanić
 
 
  
 
55 28
Ide dalje
 
10
Serbia
Milan Pilipović
 
 
  
 
15 29
Serbia
Vladimir Klecin
 
50
Ide dalje
 
 
Sun 11:00
  
 
47 30
Serbia
Saša Rapaić
 
18
Serbia
Srdjan Dzinic
 
 
Sat 10:30
  
 
31 31
Serbia
Урош Гњидић
 
34
Serbia
Dragan Ludoski
 
 
  
 
63 32
Ide dalje
 
2
Serbia
Dragan Bracika
 
 
Sun 10:30
  
 
33
Serbia
Culjak Damir
 
Winner of match 2
 
Gubitnik u #80  
Sun 09:51
  
 
34
Serbia
Vojin Pejić
 
Serbia
Dejan Dzunic
 
Gubitnik u #79  
Sun 10:30
  
 
35
Serbia
Zeljko Princip
 
Damir Ivankovic
 
Gubitnik u #78  
Sun 11:00
  
 
36
Winner of match 7
 
Serbia
Zarko Sabljar
 
Gubitnik u #77  
Sun 11:00
  
 
37
Serbia
Aleksa Sapoznicenkoa
 
Winner of match 10
 
Gubitnik u #76  
Sun 11:00
  
 
38
Serbia
Tibor Sentdjerdji
 
Serbia
Danijel Vukovic
 
Gubitnik u #75  
Sun 11:00
  
 
39
Serbia
Vladimir Nastasić
 
Serbia
Raso Amanovic
 
Gubitnik u #74  
Sun 11:00
  
 
40
Winner of match 15
 
Serbia
Aleksandar Ulic
 
Gubitnik u #73  
Sun 11:30
  
 
41
Serbia
Milan Bugarski
 
Winner of match 18
 
Gubitnik u #72  
Sun 11:30
  
 
42
Serbia
Brane Bugarski
 
Serbia
Miki Stojanovic
 
Gubitnik u #71  
Sun 11:30
  
 
43
Serbia
Aleksandar Zlatar
 
Winner of match 22
 
Gubitnik u #70  
Sun 11:30
  
 
44
Winner of match 23
 
Serbia
Vladan Berlekovic
 
Gubitnik u #69  
Sun 11:30
  
 
45
Serbia
Danijel Vukicevic
 
Winner of match 26
 
Gubitnik u #68  
Sun 11:30
  
 
46
Serbia
Jovana Uzelac
 
Serbia
Milan Pilipović
 
Gubitnik u #67  
Sun 12:00
  
 
47
Serbia
Vladimir Klecin
 
Winner of match 30
 
Gubitnik u #66  
  
 
48
Winner of match 31
 
Serbia
Dragan Bracika
 
Gubitnik u #65  
  
 
81
Winner of match 33
 
Drawn from match: 65-80
 
 
  
 
82
Serbia
Dejan Dzunic
 
Drawn from match: 65-80
 
 
  
 
83
Winner of match 35
 
Drawn from match: 65-80
 
 
  
 
84
Winner of match 36
 
Drawn from match: 65-80
 
 
  
 
85
Winner of match 37
 
Drawn from match: 65-80
 
 
  
 
86
Winner of match 38
 
Drawn from match: 65-80
 
 
  
 
87
Winner of match 39
 
Drawn from match: 65-80
 
 
  
 
88
Winner of match 40
 
Drawn from match: 65-80
 
 
  
 
89
Winner of match 41
 
Drawn from match: 65-80
 
 
  
 
90
Winner of match 42
 
Drawn from match: 65-80
 
 
  
 
91
Winner of match 43
 
Drawn from match: 65-80
 
 
  
 
92
Winner of match 44
 
Drawn from match: 65-80
 
 
  
 
93
Winner of match 45
 
Drawn from match: 65-80
 
 
  
 
94
Winner of match 46
 
Drawn from match: 65-80
 
 
  
 
95
Winner of match 47
 
Drawn from match: 65-80
 
 
  
 
96
Winner of match 48
 
Drawn from match: 65-80
 
 
  
 
97
Winner of match 81
 
Winner of match 82
 
 
  
 
98
Winner of match 83
 
Winner of match 84
 
 
  
 
99
Winner of match 85
 
Winner of match 86
 
 
  
 
100
Winner of match 87
 
Winner of match 88
 
 
  
 
101
Winner of match 89
 
Winner of match 90
 
 
  
 
102
Winner of match 91
 
Winner of match 92
 
 
  
 
103
Winner of match 93
 
Winner of match 94
 
 
  
 
104
Winner of match 95
 
Winner of match 96
 
 
  
 
105
Winner of match 97
 
Winner of match 98
 
 
  
 
106
Winner of match 99
 
Winner of match 100
 
 
  
 
107
Winner of match 101
 
Winner of match 102
 
 
  
 
108
Winner of match 103
 
Winner of match 104
 
 
  
 
109
Winner of match 105
 
Winner of match 106
 
 
  
 
110
Winner of match 107
 
Winner of match 108
 
 
  
 
111
Winner of match 109
 
Winner of match 110
 
 
Gubitnici kvalifikacije
Gubitnici runda 1
Runda 1
Pobednici kvalifikacija
Last thirtytwo
Last sixteen
Quarter final
Polu finale
Final