Gubitnici kvalifikacije
Gubitnici runda 3
Gubitnici runda 2
Gubitnici runda 1
Runda 1
Pobednici runda 1
Pobednici kvalifikacija
Last sixteen
Quarter final
Polu finale
Final
Sun 17:30
  
 
97
"Gastarbajteri" team
 
" Nepoznati" team
 
Pobednik u Last sixteen  
Sun 16:00
  
 
98
" Konji potkovani" team
 
Serbia
"Munje" team
 
Pobednik u Last sixteen  
Sun 15:34
  
 
99
" Evropa" team
 
Serbia
The Braćas team
 
Pobednik u Last sixteen  
Sun 15:45
  
 
100
Serbia
"Joker expres" team
 
"Madjarbosanac" team
 
Pobednik u Last sixteen  
Sun 16:09
  
 
101
"AS servis" team
 
Serbia
"ESL" team
 
Pobednik u Last sixteen  
Sun 16:13
  
 
102
" Panteri" team
 
"Ball in hand" team
 
Pobednik u Last sixteen  
Sun 16:36
  
 
103
OLDTIMERY
 
" Bajmok" team
 
Pobednik u Last sixteen  
Sun 16:36
  
 
104
"Badzovani" team
 
" Dunav" team
 
Pobednik u Last sixteen  
Sun 16:21
  
 
89
"Gastarbajteri" team
 
" Autsajderi" team
 
 
Sun 14:26
  
 
90
" Cafe de sol" team
 
" Konji potkovani" team
 
 
Sun 14:26
  
 
91
"The Derani" team
 
" Evropa" team
 
 
Sun 14:44
  
 
92
Serbia
"Joker expres" team
 
"HERC" team
 
 
Sun 15:10
  
 
93
"AS servis" team
 
Serbia
"Raspucane Lale" team
 
 
Sun 15:11
  
 
94
" Panteri" team
 
" 357" team
 
 
Sun 15:23
  
 
95
"Beautiful girls" team
 
OLDTIMERY
 
 
Sun 15:31
  
 
96
"Badzovani" team
 
"Lolek i Bolek #2" team
 
 
Sun 14:43
  
 
65
"Gastarbajteri" team
 
"Nindza Kornjace" team
 
 
  
 
66
Ide dalje
 
" Autsajderi" team
 
 
  
 
67
Ide dalje
 
" Cafe de sol" team
 
 
  
 
68
Ide dalje
 
" Konji potkovani" team
 
 
  
 
69
Ide dalje
 
"The Derani" team
 
 
  
 
70
Ide dalje
 
" Evropa" team
 
 
  
 
71
Ide dalje
 
Serbia
"Joker expres" team
 
 
  
 
72
Ide dalje
 
"HERC" team
 
 
Sun 13:09
  
 
73
" Bambusi" team
 
"AS servis" team
 
 
  
 
74
Ide dalje
 
Serbia
"Raspucane Lale" team
 
 
  
 
75
Ide dalje
 
" Panteri" team
 
 
  
 
76
Ide dalje
 
" 357" team
 
 
  
 
77
Ide dalje
 
"Beautiful girls" team
 
 
  
 
78
Ide dalje
 
OLDTIMERY
 
 
  
 
79
Ide dalje
 
"Badzovani" team
 
 
Sun 13:47
  
 
80
"Lolek i Bolek #2" team
 
"Mozda smo brzopleti ali smo zato neprecizni" team
 
 
  
 
49
Ide dalje
 
"Gastarbajteri" team
 
 
  
 
50
Ide dalje
 
Ide dalje
 
 
  
 
51
Ide dalje
 
Ide dalje
 
 
  
 
52
Ide dalje
 
Ide dalje
 
 
  
 
53
Ide dalje
 
Ide dalje
 
 
  
 
54
Ide dalje
 
Ide dalje
 
 
  
 
55
Ide dalje
 
Ide dalje
 
 
  
 
56
Ide dalje
 
Ide dalje
 
 
  
 
57
Ide dalje
 
" Bambusi" team
 
 
  
 
58
Ide dalje
 
Ide dalje
 
 
  
 
59
Ide dalje
 
Ide dalje
 
 
  
 
60
Ide dalje
 
Ide dalje
 
 
  
 
61
Ide dalje
 
Ide dalje
 
 
  
 
62
Ide dalje
 
Ide dalje
 
 
  
 
63
Ide dalje
 
Ide dalje
 
 
  
 
64
"Lolek i Bolek #2" team
 
Ide dalje
 
 
  
 
1 1
"Mozda smo brzopleti ali smo zato neprecizni" team
 
64
Ide dalje
 
 
Sun 11:04
  
 
33 2
"Gastarbajteri" team
 
32
"Madjarbosanac" team
 
 
  
 
17 3
"Badzovani" team
 
48
Ide dalje
 
 
  
 
49 4
Ide dalje
 
16
Serbia
"Veliko toceno" team
 
 
  
 
9 5
OLDTIMERY
 
56
Ide dalje
 
 
  
 
41 6
Ide dalje
 
24
Serbia
"Caffe CONECT" team
 
 
  
 
25 7
"Beautiful girls" team
 
40
Ide dalje
 
 
  
 
57 8
Ide dalje
 
8
Serbia
The Braćas team
 
 
  
 
5 9
" 357" team
 
60
Ide dalje
 
 
  
 
37 10
Ide dalje
 
28
" Tata i sin" team
 
 
  
 
21 11
Serbia
"Munje" team
 
44
Ide dalje
 
 
  
 
53 12
Ide dalje
 
12
" Panteri" team
 
 
  
 
13 13
Serbia
"Raspucane Lale" team
 
52
Ide dalje
 
 
  
 
45 14
Ide dalje
 
20
" Nepoznati" team
 
 
  
 
29 15
"AS servis" team
 
36
Ide dalje
 
 
  
 
61 16
Ide dalje
 
4
Serbia
" Otpisani" team
 
 
  
 
3 17
" SUHOJ 57" team
 
62
Ide dalje
 
 
Sun 10:08
  
 
35 18
" Bambusi" team
 
30
"HERC" team
 
 
  
 
19 19
Serbia
"Joker expres" team
 
46
Ide dalje
 
 
  
 
51 20
Ide dalje
 
14
" Dunav" team
 
 
  
 
11 21
" Bajmok" team
 
54
Ide dalje
 
 
  
 
43 22
Ide dalje
 
22
" Evropa" team
 
 
  
 
27 23
"The Derani" team
 
38
Ide dalje
 
 
  
 
59 24
Ide dalje
 
6
Serbia
"OldBrick" team
 
 
  
 
7 25
"Ball in hand" team
 
58
Ide dalje
 
 
  
 
39 26
Ide dalje
 
26
" Konji potkovani" team
 
 
  
 
23 27
" Cafe de sol" team
 
42
Ide dalje
 
 
  
 
55 28
Ide dalje
 
10
Serbia
" Star trek" team
 
 
  
 
15 29
Serbia
" Kumovi" team
 
50
Ide dalje
 
 
  
 
47 30
Ide dalje
 
18
" Autsajderi" team
 
 
Sun 12:12
  
 
31 31
Serbia
"ESL" team
 
34
"Lolek i Bolek #2" team
 
 
  
 
63 32
Ide dalje
 
2
"Nindza Kornjace" team
 
 
Sun 12:39
  
 
33
"Mozda smo brzopleti ali smo zato neprecizni" team
 
"Madjarbosanac" team
 
Gubitnik u #80  
Sun 11:15
  
 
34
"Badzovani" team
 
Serbia
"Veliko toceno" team
 
Gubitnik u #79  
Sun 11:14
  
 
35
OLDTIMERY
 
Serbia
"Caffe CONECT" team
 
Gubitnik u #78  
Sun 11:10
  
 
36
"Beautiful girls" team
 
Serbia
The Braćas team
 
Gubitnik u #77  
Sun 10:09
  
 
37
" 357" team
 
" Tata i sin" team
 
Gubitnik u #76  
Sun 11:22
  
 
38
Serbia
"Munje" team
 
" Panteri" team
 
Gubitnik u #75  
Sun 11:22
  
 
39
Serbia
"Raspucane Lale" team
 
" Nepoznati" team
 
Gubitnik u #74  
Sun 11:49
  
 
40
"AS servis" team
 
Serbia
" Otpisani" team
 
Gubitnik u #73  
Sun 12:16
  
 
41
" SUHOJ 57" team
 
"HERC" team
 
Gubitnik u #72  
Sun 12:18
  
 
42
Serbia
"Joker expres" team
 
" Dunav" team
 
Gubitnik u #71  
Sun 12:41
  
 
43
" Bajmok" team
 
" Evropa" team
 
Gubitnik u #70  
Sun 10:09
  
 
44
"The Derani" team
 
Serbia
"OldBrick" team
 
Gubitnik u #69  
Sun 10:09
  
 
45
"Ball in hand" team
 
" Konji potkovani" team
 
Gubitnik u #68  
Sun 10:09
  
 
46
" Cafe de sol" team
 
Serbia
" Star trek" team
 
Gubitnik u #67  
Sun 10:09
  
 
47
Serbia
" Kumovi" team
 
" Autsajderi" team
 
Gubitnik u #66  
Sun 12:59
  
 
48
Serbia
"ESL" team
 
"Nindza Kornjace" team
 
Gubitnik u #65  
Sun 13:47
  
 
81
"Madjarbosanac" team
 
Serbia
"Veliko toceno" team
 
Gubitnik u #100  
Sun 13:01
  
 
82
Serbia
"Caffe CONECT" team
 
Serbia
The Braćas team
 
Gubitnik u #99  
Sun 13:02
  
 
83
" Tata i sin" team
 
Serbia
"Munje" team
 
Gubitnik u #98  
Sun 13:27
  
 
84
" Nepoznati" team
 
Serbia
" Otpisani" team
 
Gubitnik u #97  
Sun 13:46
  
 
85
" SUHOJ 57" team
 
" Dunav" team
 
Gubitnik u #104  
Sun 14:04
  
 
86
" Bajmok" team
 
Serbia
"OldBrick" team
 
Gubitnik u #103  
Sun 14:06
  
 
87
"Ball in hand" team
 
Serbia
" Star trek" team
 
Gubitnik u #102  
Sun 14:21
  
 
88
Serbia
" Kumovi" team
 
Serbia
"ESL" team
 
Gubitnik u #101  
Sun 19:24
  
 
105
Serbia
"Veliko toceno" team
 
" Dunav" team
 
 
Sun 19:25
  
 
106
Serbia
"Caffe CONECT" team
 
Serbia
"Munje" team
 
 
Sun 19:25
  
 
107
" Tata i sin" team
 
"Gastarbajteri" team
 
 
Sun 19:25
  
 
108
Serbia
" Otpisani" team
 
" Bajmok" team
 
 
Sun 19:25
  
 
109
" SUHOJ 57" team
 
"Madjarbosanac" team
 
 
Sun 19:25
  
 
110
Serbia
"OldBrick" team
 
" Panteri" team
 
 
Sun 19:25
  
 
111
Serbia
" Star trek" team
 
Serbia
"ESL" team
 
 
Sun 19:30
  
 
112
Serbia
" Kumovi" team
 
Serbia
The Braćas team
 
 
Sun 20:31
  
 
113
Serbia
"Veliko toceno" team
 
Serbia
"Caffe CONECT" team
 
 
Sun 20:20
  
 
114
" Tata i sin" team
 
Serbia
" Otpisani" team
 
 
Sun 20:23
  
 
115
" SUHOJ 57" team
 
" Panteri" team
 
 
Sun 20:46
  
 
116
Serbia
"ESL" team
 
Serbia
The Braćas team
 
 
Sun 20:32
  
 
117
Serbia
"Veliko toceno" team
 
Serbia
" Otpisani" team
 
 
Sun 23:07
  
 
118
" SUHOJ 57" team
 
Serbia
"ESL" team
 
 
Sun 23:08
  
 
119
Serbia
"Veliko toceno" team
 
" SUHOJ 57" team
 
 
Gubitnici kvalifikacije
Gubitnici runda 3
Gubitnici runda 2
Gubitnici runda 1
Runda 1
Pobednici runda 1
Pobednici kvalifikacija
Last sixteen
Quarter final
Polu finale
Final