Gubitnici kvalifikacije
Gubitnici runda 3
Gubitnici runda 2
Gubitnici runda 1
Runda 1
Pobednici runda 1
Pobednici kvalifikacija
Quarter final
Polu finale
Final
Mon 17:09
  
 
49
Madzar & Bunjevac team
 
Žoržo & Prle Apa team
 
Pobednik u Quarter final  
Mon 16:31
  
 
50
Lemes team 1
 
Bilijar SALOON Apatin team
 
Pobednik u Quarter final  
Mon 16:40
  
 
51
Saliveni team
 
21 team
 
Pobednik u Quarter final  
Mon 16:40
  
 
52
Caffe CONECT team
 
OldBrick team
 
Pobednik u Quarter final  
Mon 15:34
  
 
45
Madzar & Bunjevac team
 
Stari i ja... team
 
 
Mon 16:12
  
 
46
Win Win uaaa team
 
Lemes team 1
 
 
Mon 16:07
  
 
47
Saliveni team
 
Lemeski pastuvi team
 
 
Mon 15:56
  
 
48
Caffe CONECT team
 
Picerija ART team
 
 
Mon 14:30
  
 
33
Old " D" team
 
Madzar & Bunjevac team
 
 
Mon 14:07
  
 
34
Stari i ja... team
 
The Derani team
 
 
Mon 13:57
  
 
35
Win Win uaaa team
 
Rich Bitch TEAM
 
 
Mon 13:29
  
 
36
Lucki six team
 
Lemes team 1
 
 
Mon 14:22
  
 
37
Dupli Dzek team
 
Saliveni team
 
 
Mon 15:21
  
 
38
Mlade snage team
 
Lemeski pastuvi team
 
 
Mon 15:10
  
 
39
Crveno vino team
 
Caffe CONECT team
 
 
Mon 14:37
  
 
40
Nindza Kornjace team
 
Picerija ART team
 
 
  
 
25
Ide dalje
 
Old " D" team
 
 
Mon 12:54
  
 
26
Stari i ja... team
 
Lički majkani team
 
 
  
 
27
Ide dalje
 
Win Win uaaa team
 
 
  
 
28
Lucki six team
 
Ide dalje
 
 
  
 
29
Ide dalje
 
Dupli Dzek team
 
 
Mon 12:56
  
 
30
Mlade snage team
 
YOUNG D team
 
 
Mon 13:18
  
 
31
Crveno vino team
 
The Braćas team
 
 
  
 
32
Nindza Kornjace team
 
Ide dalje
 
 
  
 
1 1
Lolek & Bolek team
 
32
Ide dalje
 
 
Mon 10:10
  
 
17 2
Old " D" team
 
16
Picerija ART team
 
 
Mon 10:03
  
 
9 3
Stari i ja... team
 
24
Caffe CONECT team
 
 
Mon 11:18
  
 
25 4
Lički majkani team
 
8
Bilijar SALOON Apatin team
 
 
  
 
5 5
Lemeski pastuvi team
 
28
Ide dalje
 
 
Mon 10:07
  
 
21 6
Praonica OCEANIC team
 
12
Win Win uaaa team
 
 
Mon 10:07
  
 
13 7
Lucki six team
 
20
Saliveni team
 
 
  
 
29 8
Ide dalje
 
4
Žoržo & Prle Apa team
 
 
  
 
3 9
Lemes team 1
 
30
Ide dalje
 
 
Mon 10:58
  
 
19 10
MunjoZi team
 
14
Dupli Dzek team
 
 
Mon 10:03
  
 
11 11
Rich Bitch TEAM
 
22
Mlade snage team
 
 
Mon 10:04
  
 
27 12
YOUNG D team
 
6
OldBrick team
 
 
Mon 11:13
  
 
7 13
Crveno vino team
 
26
The Derani team
 
 
Mon 11:17
  
 
23 14
The Braćas team
 
10
21 team
 
 
Mon 11:20
  
 
15 15
Nindza Kornjace team
 
18
Uvek za team
 
 
  
 
31 16
Ide dalje
 
2
Madzar & Bunjevac team
 
 
Mon 11:54
  
 
17
Lolek & Bolek team
 
Picerija ART team
 
Gubitnik u #40  
Mon 12:14
  
 
18
Caffe CONECT team
 
Bilijar SALOON Apatin team
 
Gubitnik u #39  
Mon 12:13
  
 
19
Lemeski pastuvi team
 
Praonica OCEANIC team
 
Gubitnik u #38  
Mon 11:38
  
 
20
Saliveni team
 
Žoržo & Prle Apa team
 
Gubitnik u #37  
Mon 12:05
  
 
21
Lemes team 1
 
MunjoZi team
 
Gubitnik u #36  
Mon 12:32
  
 
22
Rich Bitch TEAM
 
OldBrick team
 
Gubitnik u #35  
Mon 13:04
  
 
23
The Derani team
 
21 team
 
Gubitnik u #34  
Mon 12:51
  
 
24
Uvek za team
 
Madzar & Bunjevac team
 
Gubitnik u #33  
Mon 14:07
  
 
41
Lolek & Bolek team
 
Bilijar SALOON Apatin team
 
Gubitnik u #50  
Mon 15:22
  
 
42
Praonica OCEANIC team
 
Žoržo & Prle Apa team
 
Gubitnik u #49  
Mon 15:24
  
 
43
MunjoZi team
 
OldBrick team
 
Gubitnik u #52  
Mon 15:29
  
 
44
21 team
 
Uvek za team
 
Gubitnik u #51  
Mon 18:21
  
 
53
Lolek & Bolek team
 
Madzar & Bunjevac team
 
 
Mon 18:21
  
 
54
Praonica OCEANIC team
 
OldBrick team
 
 
Mon 18:21
  
 
55
MunjoZi team
 
Saliveni team
 
 
Mon 18:21
  
 
56
Uvek za team
 
Bilijar SALOON Apatin team
 
 
Mon 19:58
  
 
57
Lolek & Bolek team
 
OldBrick team
 
 
Mon 19:58
  
 
58
Saliveni team
 
Uvek za team
 
 
Mon 23:13
  
 
59
Lolek & Bolek team
 
Uvek za team
 
 
Gubitnici kvalifikacije
Gubitnici runda 3
Gubitnici runda 2
Gubitnici runda 1
Runda 1
Pobednici runda 1
Pobednici kvalifikacija
Quarter final
Polu finale
Final