Gubitnici kvalifikacije
Gubitnici runda 1
Runda 1
Pobednici kvalifikacija
Last thirtytwo
Last sixteen
Quarter final
Polu finale
Final
Sun 15:28Table 11
  
 
65
Serbia
Lazar Stupar
 
Serbia
Slobodan Vojvodic
 
Pobednik u Last thirtytwo  
Sun 15:51Table 13
  
 
66
Serbia
Milan Peruničić
 
Serbia
Bočarski Aleksandar
 
Pobednik u Last thirtytwo  
Sun 15:56Table 12
  
 
67
Serbia
Jovan Mirkovic
 
Serbia
Aleksandar Tiodorovic
 
Pobednik u Last thirtytwo  
Sun 16:02Table 16
  
 
68
Serbia
Milan Čubrilo
 
Croatia
Dalibor Pipunić
 
Pobednik u Last thirtytwo  
Sun 16:04Table 14
  
 
69
Serbia
Aljoša Sapozničenko
 
Serbia
Derek Troter
 
Pobednik u Last thirtytwo  
Sun 16:07Table 17
  
 
70
Serbia
Branislav Bakic
 
Serbia
Steva Milićev
 
Pobednik u Last thirtytwo  
Sun 16:09Table 11
  
 
71
Serbia
Zoran Plužarev
 
Serbia
Raso Amanovic
 
Pobednik u Last thirtytwo  
Sun 16:17Table 15
  
 
72
Serbia
Tibor Sentdjerdji
 
Serbia
Aleksandar Spirovski
 
Pobednik u Last thirtytwo  
Sun 16:33Table 11
  
 
73
Serbia
Miloš Katanić
 
Hungary
Krisztián Katona
 
Pobednik u Last thirtytwo  
Sun 16:26
  
 
74
Serbia
Djordje Zivkovic
 
Serbia
Valentino Pap
 
Pobednik u Last thirtytwo  
Sun 16:53Table 17
  
 
75
Serbia
Bojana Banda
 
Serbia
Goran Maravić
 
Pobednik u Last thirtytwo  
Sun 16:53Table 16
  
 
76
Branko Sofric
 
Serbia
Predrag Banic
 
Pobednik u Last thirtytwo  
Sun 16:56Table 14
  
 
77
Serbia
Zoran Jeđut
 
Serbia
Sasa Dimovski
 
Pobednik u Last thirtytwo  
Sun 17:00Table 13
  
 
78
Serbia
Ivica Lehota
 
Serbia
Igor Jelaš
 
Pobednik u Last thirtytwo  
Sun 17:05Table 11
  
 
79
Serbia
Luka Gluščević
 
Serbia
Milan Pilipović
 
Pobednik u Last thirtytwo  
Sun 17:10Table 15
  
 
80
Croatia
Juraj Vojvodić
 
Serbia
Ricard Frankovic
 
Pobednik u Last thirtytwo  
  
 
49
Ide dalje
 
Serbia
Lazar Stupar
 
 
Sun 13:58Table 16
  
 
50
Serbia
Miloš Šarić
 
Serbia
Milan Peruničić
 
 
Sun 14:15Table 15
  
 
51
Serbia
Jovan Mirkovic
 
Serbia
Dusan Djordjevic
 
 
Sun 14:00Table 13
  
 
52
Serbia
Vladimir Smiljanic
 
Serbia
Milan Čubrilo
 
 
Sun 14:21Table 17
  
 
53
Serbia
Darko Vurdelja
 
Serbia
Aljoša Sapozničenko
 
 
Sun 14:26Table 13
  
 
54
Serbia
Saša Gajić
 
Serbia
Branislav Bakic
 
 
Sun 14:42Table 11
  
 
55
Hungary
Patrik Pelt
 
Serbia
Zoran Plužarev
 
 
Sun 14:47Table 14
  
 
56
Serbia
Tibor Sentdjerdji
 
Serbia
Vukasin stojanovic
 
 
Sun 14:59Table 12
  
 
57
Serbia
Marko Stipić
 
Serbia
Miloš Katanić
 
 
Sun 15:10Table 13
  
 
58
Serbia
Djordje Zivkovic
 
Serbia
Djura Zarić
 
 
Sun 15:16Table 16
  
 
59
Serbia
Bojana Banda
 
Serbia
Sasa Sili
 
 
Sun 13:33
  
 
60
Branko Sofric
 
Serbia
Aleksandar Bačić
 
 
Sun 14:08Table 12
  
 
61
Serbia
Bojan Ožegović
 
Serbia
Zoran Jeđut
 
 
Sun 15:20Table 17
  
 
62
Serbia
Ivica Lehota
 
Serbia
Predrag Markov
 
 
Sun 15:21Table 14
  
 
63
Serbia
Luka Gluščević
 
Serbia
Goran Sokolai
 
 
Sun 15:24Table 15
  
 
64
Serbia
Čongor Gurbić
 
Croatia
Juraj Vojvodić
 
 
  
 
1 1
Serbia
Ricard Frankovic
 
64
Ide dalje
 
 
Sun 08:52Table 11
  
 
33 2
Serbia
Lazar Stupar
 
32
Serbia
Miloš Pekez
 
 
Sun 09:01Table 12
  
 
17 3
Serbia
Miloš Šarić
 
48
Serbia
Milan Pilipović
 
 
Sun 08:57Table 13
  
 
49 4
Serbia
Damir Ivankovic
 
16
Serbia
Milan Peruničić
 
 
Sun 08:54Table 14
  
 
9 5
Serbia
Robert Kiss
 
56
Serbia
Jovan Mirkovic
 
 
Sun 08:52Table 15
  
 
41 6
Serbia
Dusan Djordjevic
 
24
Serbia
Igor Jelaš
 
 
Sun 08:57Table 16
  
 
25 7
Serbia
Vitomir Grbić
 
40
Serbia
Vladimir Smiljanic
 
 
Sun 09:35Table 16
  
 
57 8
Serbia
Milan Čubrilo
 
8
Serbia
Sasa Dimovski
 
 
Sun 09:55Table 14
  
 
5 9
Serbia
Darko Vurdelja
 
60
Serbia
Predrag Banic
 
 
Sun 09:07Table 17
  
 
37 10
Croatia
Sven Markušev
 
28
Serbia
Aljoša Sapozničenko
 
 
Sun 10:34Table 16
  
 
21 11
Serbia
Saša Gajić
 
44
Serbia
Goran Maravić
 
 
Sun 11:36Table 11
  
 
53 12
Serbia
Branislav Bakic
 
12
Serbia
Dragan Bračika "Elbraco"
 
 
Sun 11:01Table 11
  
 
13 13
Serbia
Valentino Pap
 
52
Hungary
Patrik Pelt
 
 
Sun 09:44Table 11
  
 
45 14
Serbia
Vladimir Bandobranski
 
20
Serbia
Zoran Plužarev
 
 
Sun 10:04Table 15
  
 
29 15
Hungary
Krisztián Katona
 
36
Serbia
Tibor Sentdjerdji
 
 
Sun 10:05Table 12
  
 
61 16
Serbia
Vukasin stojanovic
 
4
Serbia
Vladimir Pepić
 
 
Sun 10:21Table 17
  
 
3 17
Serbia
Miroslav Erdeljan
 
62
Serbia
Marko Stipić
 
 
Sun 10:28Table 11
  
 
35 18
Serbia
Aleksandar Spirovski
 
30
Serbia
Miloš Katanić
 
 
Sun 10:29Table 12
  
 
19 19
Serbia
Djordje Zivkovic
 
46
Serbia
Raso Amanovic
 
 
Sun 10:29Table 13
  
 
51 20
Serbia
Aleksandar Zlatar
 
14
Serbia
Djura Zarić
 
 
Sun 11:22Table 13
  
 
11 21
Serbia
Uroš Gnjidić
 
54
Serbia
Bojana Banda
 
 
Sun 11:04Table 14
  
 
43 22
Serbia
Steva Milićev
 
22
Serbia
Sasa Sili
 
 
Sun 11:04Table 15
  
 
27 23
Branko Sofric
 
38
Serbia
Florijan Rajkov
 
 
Sun 11:09Table 17
  
 
59 24
Serbia
Aleksandar Bačić
 
6
Serbia
Derek Troter
 
 
Sun 11:18Table 12
  
 
7 25
Serbia
Bojan Ožegović
 
58
Croatia
Ivan Lišnić
 
 
Sun 11:19Table 16
  
 
39 26
Croatia
Dalibor Pipunić
 
26
Serbia
Zoran Jeđut
 
 
Sun 11:43Table 15
  
 
23 27
Serbia
Ivica Lehota
 
42
Serbia
Goran Vujosevic
 
 
Sun 11:50Table 12
  
 
55 28
Serbia
Aleksandar Tiodorovic
 
10
Serbia
Predrag Markov
 
 
Sun 11:51Table 14
  
 
15 29
Serbia
Luka Gluščević
 
50
Serbia
Bočarski Aleksandar
 
 
Sun 11:53Table 13
  
 
47 30
Serbia
Filip Josić
 
18
Serbia
Goran Sokolai
 
 
Sun 12:13Table 16
  
 
31 31
Serbia
Slobodan Vojvodic
 
34
Serbia
Čongor Gurbić
 
 
Sun 12:02Table 17
  
 
63 32
Croatia
Juraj Vojvodić
 
2
Croatia
Nathan Foro
 
 
Sun 12:16Table 11
  
 
33
Serbia
Ricard Frankovic
 
Serbia
Miloš Pekez
 
Gubitnik u #80  
Sun 12:23Table 15
  
 
34
Serbia
Milan Pilipović
 
Serbia
Damir Ivankovic
 
Gubitnik u #79  
Sun 12:33Table 14
  
 
35
Serbia
Robert Kiss
 
Serbia
Igor Jelaš
 
Gubitnik u #78  
Sun 12:36Table 13
  
 
36
Serbia
Vitomir Grbić
 
Serbia
Sasa Dimovski
 
Gubitnik u #77  
Sun 12:54Table 11
  
 
37
Serbia
Predrag Banic
 
Croatia
Sven Markušev
 
Gubitnik u #76  
Sun 12:46Table 12
  
 
38
Serbia
Goran Maravić
 
Serbia
Dragan Bračika "Elbraco"
 
Gubitnik u #75  
Sun 13:20Table 16
  
 
39
Serbia
Valentino Pap
 
Serbia
Vladimir Bandobranski
 
Gubitnik u #74  
Sun 12:55Table 16
  
 
40
Hungary
Krisztián Katona
 
Serbia
Vladimir Pepić
 
Gubitnik u #73  
Sun 13:03Table 17
  
 
41
Serbia
Miroslav Erdeljan
 
Serbia
Aleksandar Spirovski
 
Gubitnik u #72  
Sun 13:15Table 13
  
 
42
Serbia
Raso Amanovic
 
Serbia
Aleksandar Zlatar
 
Gubitnik u #71  
Sun 13:21Table 14
  
 
43
Serbia
Uroš Gnjidić
 
Serbia
Steva Milićev
 
Gubitnik u #70  
Sun 13:29Table 12
  
 
44
Serbia
Florijan Rajkov
 
Serbia
Derek Troter
 
Gubitnik u #69  
Sun 13:38Table 15
  
 
45
Croatia
Ivan Lišnić
 
Croatia
Dalibor Pipunić
 
Gubitnik u #68  
Sun 13:40Table 17
  
 
46
Serbia
Goran Vujosevic
 
Serbia
Aleksandar Tiodorovic
 
Gubitnik u #67  
Sun 13:51Table 11
  
 
47
Serbia
Bočarski Aleksandar
 
Serbia
Filip Josić
 
Gubitnik u #66  
Sun 13:53Table 14
  
 
48
Serbia
Slobodan Vojvodic
 
Croatia
Nathan Foro
 
Gubitnik u #65  
Sun 17:34Table 13
  
 
81
Serbia
Miloš Pekez
 
Hungary
Krisztián Katona
 
 
Sun 17:34Table 14
  
 
82
Serbia
Damir Ivankovic
 
Serbia
Slobodan Vojvodic
 
 
Sun 17:34Table 12
  
 
83
Serbia
Robert Kiss
 
Serbia
Bočarski Aleksandar
 
 
Sun 17:43Table 17
  
 
84
Serbia
Vitomir Grbić
 
Serbia
Zoran Jeđut
 
 
Sun 17:48Table 16
  
 
85
Croatia
Sven Markušev
 
Serbia
Djordje Zivkovic
 
 
Sun 17:56Table 11
  
 
86
Serbia
Dragan Bračika "Elbraco"
 
Serbia
Igor Jelaš
 
 
Sun 17:56Table 15
  
 
87
Serbia
Vladimir Bandobranski
 
Branko Sofric
 
 
Sun 18:11Table 13
  
 
88
Serbia
Vladimir Pepić
 
Serbia
Goran Maravić
 
 
Sun 18:16Table 17
  
 
89
Serbia
Miroslav Erdeljan
 
Serbia
Ricard Frankovic
 
 
Sun 18:22Table 12
  
 
90
Serbia
Aleksandar Zlatar
 
Serbia
Aljoša Sapozničenko
 
 
Sun 18:34Table 16
  
 
91
Serbia
Uroš Gnjidić
 
Serbia
Aleksandar Spirovski
 
 
Sun 18:35Table 13
  
 
92
Serbia
Florijan Rajkov
 
Croatia
Dalibor Pipunić
 
 
Sun 18:45Table 15
  
 
93
Croatia
Ivan Lišnić
 
Serbia
Milan Pilipović
 
 
Sun 18:48Table 11
  
 
94
Serbia
Goran Vujosevic
 
Serbia
Raso Amanovic
 
 
Sun 18:56Table 16
  
 
95
Serbia
Filip Josić
 
Serbia
Branislav Bakic
 
 
Sun 18:59Table 12
  
 
96
Croatia
Nathan Foro
 
Serbia
Aleksandar Tiodorovic
 
 
Sun 19:08Table 17
  
 
97
Hungary
Krisztián Katona
 
Serbia
Damir Ivankovic
 
 
Sun 19:00Table 14
  
 
98
Serbia
Robert Kiss
 
Serbia
Vitomir Grbić
 
 
Sun 19:26Table 11
  
 
99
Croatia
Sven Markušev
 
Serbia
Dragan Bračika "Elbraco"
 
 
Sun 19:25Table 13
  
 
100
Branko Sofric
 
Serbia
Vladimir Pepić
 
 
Sun 19:39Table 16
  
 
101
Serbia
Miroslav Erdeljan
 
Serbia
Aleksandar Zlatar
 
 
Sun 19:51Table 14
  
 
102
Serbia
Uroš Gnjidić
 
Serbia
Florijan Rajkov
 
 
Sun 19:53Table 15
  
 
103
Croatia
Ivan Lišnić
 
Serbia
Raso Amanovic
 
 
Sun 19:56Table 12
  
 
104
Serbia
Filip Josić
 
Croatia
Nathan Foro
 
 
Sun 20:11Table 16
  
 
105
Hungary
Krisztián Katona
 
Serbia
Robert Kiss
 
 
Sun 20:12Table 13
  
 
106
Serbia
Dragan Bračika "Elbraco"
 
Serbia
Vladimir Pepić
 
 
Sun 20:33Table 14
  
 
107
Serbia
Miroslav Erdeljan
 
Serbia
Uroš Gnjidić
 
 
Sun 20:43Table 15
  
 
108
Croatia
Ivan Lišnić
 
Serbia
Filip Josić
 
 
Sun 21:09Table 16
  
 
109
Serbia
Robert Kiss
 
Serbia
Vladimir Pepić
 
 
Sun 21:43Table 13
  
 
110
Serbia
Miroslav Erdeljan
 
Serbia
Filip Josić
 
 
Sun 22:30Table 16
  
 
111
Serbia
Vladimir Pepić
 
Serbia
Filip Josić
 
 
Gubitnici kvalifikacije
Gubitnici runda 1
Runda 1
Pobednici kvalifikacija
Last thirtytwo
Last sixteen
Quarter final
Polu finale
Final