Gubitnici kvalifikacije
Gubitnici runda 1
Runda 1
Pobednici kvalifikacija
Last thirtytwo
Last sixteen
Quarter final
Polu finale
Final
Sat 17:34Table 1
  
 
65
Serbia
Igor Krmek
 
Serbia
Miroslav Kremenovic
 
Pobednik u Last thirtytwo  
Sat 17:59Table 7
  
 
66
Serbia
Milan Bugarski
 
Serbia
Aleksandar Tiodorovic
 
Pobednik u Last thirtytwo  
Sat 17:17Table 3
  
 
67
Serbia
Aljoša Sapozničenko
 
Serbia
Predrag Banic
 
Pobednik u Last thirtytwo  
Sat 17:23Table 4
  
 
68
Serbia
Nenad B Ilić
 
Serbia
Marko Grbović
 
Pobednik u Last thirtytwo  
Sat 16:36Table 6
  
 
69
Serbia
Danko Radovic
 
Serbia
Darko Ilic
 
Pobednik u Last thirtytwo  
Sat 15:53Table 3
  
 
70
Serbia
Marko Simojlovic
 
Serbia
Milan Stevovic
 
Pobednik u Last thirtytwo  
Sat 16:25Table 7
  
 
71
Serbia
Miloš Katanić
 
Serbia
Ricard Frankovic
 
Pobednik u Last thirtytwo  
  
 
72
Serbia
David Petrović
 
Serbia
Vladimir MITROVIC
 
Pobednik u Last thirtytwo  
Sat 16:40Table 5
  
 
73
Serbia
Aleksandar Bogićević
 
Serbia
Miroslav Miletic
 
Pobednik u Last thirtytwo  
Sat 18:04Table 1
  
 
74
Serbia
Djordje Zivkovic
 
Serbia
Lazar Stupar
 
Pobednik u Last thirtytwo  
Sat 17:15Table 2
  
 
75
Serbia
Dušan Bračika
 
Serbia
Milan Pilipović
 
Pobednik u Last thirtytwo  
Sat 18:12Table 5
  
 
76
Serbia
Dragan Bračika "Elbraco"
 
Serbia
Filip Josić
 
Pobednik u Last thirtytwo  
Sat 18:27Table 6
  
 
77
Serbia
Dejan Djurkovic
 
Serbia
Damir Culjak
 
Pobednik u Last thirtytwo  
Sat 18:39Table 2
  
 
78
Serbia
Raso Amanovic
 
Serbia
Aleksa Josic
 
Pobednik u Last thirtytwo  
Sat 18:45Table 4
  
 
79
Branko Sofric
 
Serbia
Vladan Niškić
 
Pobednik u Last thirtytwo  
Sat 18:52Table 3
  
 
80
Aleksandar Cupkovic
 
Serbia
ALEKSANDAR ULIC
 
Pobednik u Last thirtytwo  
  
 
49
Ide dalje
 
Serbia
Igor Krmek
 
 
Sat 14:58
  
 
50
Serbia
Miki Stojanovic
 
Serbia
Milan Bugarski
 
 
  
 
51
Ide dalje
 
Serbia
Aljoša Sapozničenko
 
 
  
 
52
Serbia
Nenad B Ilić
 
Ide dalje
 
 
  
 
53
Ide dalje
 
Serbia
Danko Radovic
 
 
  
 
54
Serbia
Marko Simojlovic
 
Ide dalje
 
 
  
 
55
Ide dalje
 
Serbia
Miloš Katanić
 
 
  
 
56
Serbia
David Petrović
 
Ide dalje
 
 
  
 
57
Ide dalje
 
Serbia
Aleksandar Bogićević
 
 
Sat 15:43Table 1
  
 
58
Serbia
Djordje Zivkovic
 
Serbia
Luka Vujadinović
 
 
  
 
59
Ide dalje
 
Serbia
Dušan Bračika
 
 
  
 
60
Serbia
Dragan Bračika "Elbraco"
 
Ide dalje
 
 
  
 
61
Ide dalje
 
Serbia
Dejan Djurkovic
 
 
  
 
62
Serbia
Raso Amanovic
 
Ide dalje
 
 
  
 
63
Italy
WALK OVER 90
 
Branko Sofric
 
 
  
 
64
Aleksandar Cupkovic
 
Ide dalje
 
 
  
 
1 1
Serbia
ALEKSANDAR ULIC
 
64
Ide dalje
 
 
Sat 10:09Table 1
  
 
33 2
Serbia
Igor Krmek
 
32
Serbia
Bojana Šarac
 
 
Sat 12:41
  
 
17 3
Serbia
Vladan Niškić
 
48
Serbia
Miki Stojanovic
 
 
Sat 10:10Table 6
  
 
49 4
Serbia
Milan Bugarski
 
16
Serbia
Luka Bugarski
 
 
  
 
9 5
Serbia
Aleksa Josic
 
56
Ide dalje
 
 
Sat 10:10Table 2
  
 
41 6
Serbia
Aljoša Sapozničenko
 
24
Serbia
Đorđe Cepančić
 
 
Sat 10:10Table 3
  
 
25 7
Serbia
Damir Culjak
 
40
Serbia
Nenad B Ilić
 
 
  
 
57 8
Ide dalje
 
8
Serbia
Ljubisa Vranesevic
 
 
  
 
5 9
Serbia
Milinko Vukajlović
 
60
Ide dalje
 
 
Sat 10:10Table 4
  
 
37 10
Serbia
Filip Josić
 
28
Serbia
Danko Radovic
 
 
Sat 10:10Table 5
  
 
21 11
Serbia
Relja Marović
 
44
Serbia
Marko Simojlovic
 
 
  
 
53 12
Ide dalje
 
12
Serbia
Milan Pilipović
 
 
  
 
13 13
Serbia
Bojan Lajbensperger
 
52
Ide dalje
 
 
Sat 10:10Table 7
  
 
45 14
Serbia
Miloš Katanić
 
20
Serbia
Lazar Stupar
 
 
Sat 11:24
  
 
29 15
Serbia
Miroslav Miletic
 
36
Serbia
David Petrović
 
 
  
 
61 16
Ide dalje
 
4
Serbia
Miloš Milanković
 
 
  
 
3 17
Serbia
Vladimir MITROVIC
 
62
Ide dalje
 
 
Sat 11:25Table 3
  
 
35 18
Serbia
Aleksandar Bogićević
 
30
Serbia
Zarko Sabljar
 
 
Fri 20:09
  
 
19 19
Serbia
Djordje Zivkovic
 
46
Serbia
Ricard Frankovic
 
 
Sat 11:12Table 1
  
 
51 20
Serbia
Zoran Svilar
 
14
Serbia
Luka Vujadinović
 
 
  
 
11 21
Serbia
Milan Stevovic
 
54
Ide dalje
 
 
Sat 11:32Table 2
  
 
43 22
Serbia
Dušan Bračika
 
22
Serbia
Aleksa Pecelj
 
 
Sat 10:31Table 6
  
 
27 23
Serbia
Aleksandar Zlatar
 
38
Serbia
Dragan Bračika "Elbraco"
 
 
  
 
59 24
Ide dalje
 
6
Serbia
Darko Ilic
 
 
  
 
7 25
Serbia
Martin Martinovic
 
58
Ide dalje
 
 
Sat 11:33Table 4
  
 
39 26
Serbia
Marko Grbović
 
26
Serbia
Dejan Djurkovic
 
 
Sat 11:40Table 5
  
 
23 27
Serbia
Raso Amanovic
 
42
Serbia
Nikola Pecelj
 
 
  
 
55 28
Ide dalje
 
10
Serbia
Predrag Banic
 
 
Sat 11:41
  
 
15 29
Italy
WALK OVER 90
 
50
Serbia
Milan Nikolič
 
 
Sat 11:51Table 7
  
 
47 30
Branko Sofric
 
18
Serbia
Aleksandar Tiodorovic
 
 
Sat 12:05Table 6
  
 
31 31
Serbia
Miroslav Kremenovic
 
34
Aleksandar Cupkovic
 
 
  
 
63 32
Ide dalje
 
2
Serbia
Lazar Kostić
 
 
Sat 12:34Table 2
  
 
33
Serbia
ALEKSANDAR ULIC
 
Serbia
Bojana Šarac
 
Gubitnik u #80  
Sat 12:50Table 4
  
 
34
Serbia
Vladan Niškić
 
Serbia
Luka Bugarski
 
Gubitnik u #79  
Sat 12:40Table 3
  
 
35
Serbia
Aleksa Josic
 
Serbia
Đorđe Cepančić
 
Gubitnik u #78  
Sat 12:53Table 1
  
 
36
Serbia
Damir Culjak
 
Serbia
Ljubisa Vranesevic
 
Gubitnik u #77  
Sat 12:56Table 5
  
 
37
Serbia
Milinko Vukajlović
 
Serbia
Filip Josić
 
Gubitnik u #76  
Sat 13:30Table 6
  
 
38
Serbia
Relja Marović
 
Serbia
Milan Pilipović
 
Gubitnik u #75  
Sat 13:46Table 7
  
 
39
Serbia
Bojan Lajbensperger
 
Serbia
Lazar Stupar
 
Gubitnik u #74  
Sat 14:09Table 4
  
 
40
Serbia
Miroslav Miletic
 
Serbia
Miloš Milanković
 
Gubitnik u #73  
Sat 14:18Table 2
  
 
41
Serbia
Vladimir MITROVIC
 
Serbia
Zarko Sabljar
 
Gubitnik u #72  
Sat 14:41Table 3
  
 
42
Serbia
Ricard Frankovic
 
Serbia
Zoran Svilar
 
Gubitnik u #71  
Sat 14:44Table 1
  
 
43
Serbia
Milan Stevovic
 
Serbia
Aleksa Pecelj
 
Gubitnik u #70  
Sat 15:08Table 7
  
 
44
Serbia
Aleksandar Zlatar
 
Serbia
Darko Ilic
 
Gubitnik u #69  
Sat 14:50Table 5
  
 
45
Serbia
Martin Martinovic
 
Serbia
Marko Grbović
 
Gubitnik u #68  
Sat 15:09Table 6
  
 
46
Serbia
Nikola Pecelj
 
Serbia
Predrag Banic
 
Gubitnik u #67  
Sat 15:18Table 4
  
 
47
Serbia
Milan Nikolič
 
Serbia
Aleksandar Tiodorovic
 
Gubitnik u #66  
Sat 15:39Table 2
  
 
48
Serbia
Miroslav Kremenovic
 
Serbia
Lazar Kostić
 
Gubitnik u #65  
Sat 19:15Table 7
  
 
81
Serbia
Bojana Šarac
 
Serbia
Dušan Bračika
 
 
Sat 19:21Table 1
  
 
82
Serbia
Luka Bugarski
 
Serbia
Miroslav Kremenovic
 
 
Sat 20:06Table 4
  
 
83
Serbia
Đorđe Cepančić
 
Serbia
ALEKSANDAR ULIC
 
 
Sat 19:55Table 3
  
 
84
Serbia
Ljubisa Vranesevic
 
Serbia
Aleksa Josic
 
 
Sat 19:26Table 5
  
 
85
Serbia
Milinko Vukajlović
 
Serbia
Vladimir MITROVIC
 
 
Sat 19:36Table 6
  
 
86
Serbia
Relja Marović
 
Serbia
Lazar Stupar
 
 
Sat 20:17Table 6
  
 
87
Serbia
Bojan Lajbensperger
 
Serbia
Vladan Niškić
 
 
Sat 19:51Table 2
  
 
88
Serbia
Miloš Milanković
 
Serbia
Marko Simojlovic
 
 
Sat 20:40Table 1
  
 
89
Serbia
Zarko Sabljar
 
Serbia
Milan Bugarski
 
 
Sat 20:45Table 7
  
 
90
Serbia
Zoran Svilar
 
Serbia
Filip Josić
 
 
Sat 20:58Table 2
  
 
91
Serbia
Aleksa Pecelj
 
Serbia
Marko Grbović
 
 
Sat 21:00Table 5
  
 
92
Serbia
Aleksandar Zlatar
 
Serbia
Miroslav Miletic
 
 
Sat 21:34Table 4
  
 
93
Serbia
Martin Martinovic
 
Serbia
Dejan Djurkovic
 
 
Sat 21:39Table 3
  
 
94
Serbia
Nikola Pecelj
 
Serbia
Ricard Frankovic
 
 
Sat 21:54Table 7
  
 
95
Serbia
Milan Nikolič
 
Serbia
Aljoša Sapozničenko
 
 
Sat 21:56Table 1
  
 
96
Serbia
Lazar Kostić
 
Serbia
Danko Radovic
 
 
  
 
97
Serbia
Bojana Šarac
 
Serbia
Miroslav Kremenovic
 
 
Sun 09:57Table 2
  
 
98
Serbia
ALEKSANDAR ULIC
 
Serbia
Ljubisa Vranesevic
 
 
Sun 09:57Table 3
  
 
99
Serbia
Milinko Vukajlović
 
Serbia
Relja Marović
 
 
Sun 09:57Table 4
  
 
100
Serbia
Vladan Niškić
 
Serbia
Miloš Milanković
 
 
Sun 09:57Table 5
  
 
101
Serbia
Zarko Sabljar
 
Serbia
Zoran Svilar
 
 
Sun 09:57Table 6
  
 
102
Serbia
Aleksa Pecelj
 
Serbia
Aleksandar Zlatar
 
 
Sun 09:57Table 7
  
 
103
Serbia
Martin Martinovic
 
Serbia
Ricard Frankovic
 
 
Sun 09:57Table 1
  
 
104
Serbia
Milan Nikolič
 
Serbia
Lazar Kostić
 
 
Sun 11:33Table 4
  
 
105
Serbia
Miroslav Kremenovic
 
Serbia
ALEKSANDAR ULIC
 
 
Sun 11:45Table 3
  
 
106
Serbia
Milinko Vukajlović
 
Serbia
Miloš Milanković
 
 
Table 6
  
 
107
Serbia
Zoran Svilar
 
Serbia
Aleksa Pecelj
 
 
Sun 11:15Table 5
  
 
108
Serbia
Martin Martinovic
 
Serbia
Lazar Kostić
 
 
Sun 13:24Table 3
  
 
109
Serbia
Miroslav Kremenovic
 
Serbia
Miloš Milanković
 
 
Sun 13:02Table 6
  
 
110
Serbia
Aleksa Pecelj
 
Serbia
Lazar Kostić
 
 
Sun 14:23Table 6
  
 
111
Serbia
Miroslav Kremenovic
 
Serbia
Aleksa Pecelj
 
 
Gubitnici kvalifikacije
Gubitnici runda 1
Runda 1
Pobednici kvalifikacija
Last thirtytwo
Last sixteen
Quarter final
Polu finale
Final