Gubitnici kvalifikacije
Gubitnici runda 1
Runda 1
Pobednici kvalifikacija
Last thirtytwo
Last sixteen
Quarter final
Polu finale
Final
Sun 12:52
  
 
65
Croatia
Nathan Foro
 
Serbia
Aleksandar Bačić
 
Pobednik u Last thirtytwo  
Sun 14:42Table 5
  
 
66
Serbia
Ricard Frankovic
 
Serbia
Dražen Arbutina
 
Pobednik u Last thirtytwo  
Sun 15:07Table 1
  
 
67
Serbia
Goran Brkić
 
Serbia
Vladimir Bandobranski
 
Pobednik u Last thirtytwo  
Sun 14:57Table 4
  
 
68
Serbia
Aleksandar Tiodorovic
 
Serbia
Valentino Pap
 
Pobednik u Last thirtytwo  
Sun 14:39Table 6
  
 
69
Croatia
Matej Opačak
 
Serbia
Saša Gajić
 
Pobednik u Last thirtytwo  
Sun 14:51Table 3
  
 
70
Serbia
Vujosevic Goran
 
Serbia
Milan Pilipović
 
Pobednik u Last thirtytwo  
Sun 15:11Table 2
  
 
71
Serbia
Branislav Bakic
 
Serbia
Tibor Sentdjerdji
 
Pobednik u Last thirtytwo  
Sun 15:19Table 7
  
 
72
Serbia
Lazar Stupar
 
Serbia
Steva Milićev
 
Pobednik u Last thirtytwo  
Sun 15:34Table 5
  
 
73
Serbia
Bojana Banda
 
Serbia
Aljoša Sapozničenko
 
Pobednik u Last thirtytwo  
Sun 15:47Table 3
  
 
74
Serbia
Vladimir Smiljanic
 
Serbia
Miroslav Despot
 
Pobednik u Last thirtytwo  
Sun 15:47Table 1
  
 
75
Serbia
Predrag Banic
 
Croatia
Dalibor Pipunić
 
Pobednik u Last thirtytwo  
Sun 15:51Table 4
  
 
76
Serbia
Aleksandar Zlatar
 
Serbia
Aleksandar Spirovski
 
Pobednik u Last thirtytwo  
Sun 15:49Table 2
  
 
77
Serbia
Marko Brkić
 
Serbia
Miloš Katanić
 
Pobednik u Last thirtytwo  
Sun 16:07Table 7
  
 
78
Hungary
Tibor Kovac-Peckai
 
Serbia
Raso Amanovic
 
Pobednik u Last thirtytwo  
Sun 16:08Table 6
  
 
79
Serbia
Djordje Zivkovic
 
Serbia
Vukasin Stojanovic
 
Pobednik u Last thirtytwo  
Sun 15:30Table 6
  
 
80
Serbia
Dragan Bračika "Elbraco"
 
Croatia
Ivan Grubišić
 
Pobednik u Last thirtytwo  
  
 
49
Ide dalje
 
Croatia
Nathan Foro
 
 
Sun 13:28Table 2
  
 
50
Serbia
Ricard Frankovic
 
Serbia
Bočarski Aleksandar
 
 
Sun 13:34Table 3
  
 
51
Serbia
Goran Brkić
 
Serbia
Bojan Pranjić
 
 
Sun 13:45Table 6
  
 
52
Serbia
Saša Rapaić
 
Serbia
Aleksandar Tiodorovic
 
 
  
 
53
Ide dalje
 
Croatia
Matej Opačak
 
 
Sun 12:53
  
 
54
Serbia
Vujosevic Goran
 
Serbia
Nebojsa Bocarski
 
 
Sun 13:48Table 1
  
 
55
Serbia
Slobodan Vojvodic
 
Serbia
Branislav Bakic
 
 
  
 
56
Serbia
Lazar Stupar
 
Ide dalje
 
 
  
 
57
Ide dalje
 
Serbia
Bojana Banda
 
 
Sun 13:52Table 7
  
 
58
Croatia
Matej Matković
 
Serbia
Vladimir Smiljanic
 
 
Sun 13:58Table 4
  
 
59
Branko Sofric
 
Serbia
Predrag Banic
 
 
Sun 14:19Table 5
  
 
60
Serbia
Danijel Vukovic
 
Serbia
Aleksandar Zlatar
 
 
Sun 14:22Table 1
  
 
61
Serbia
Sasa Dragojević
 
Serbia
Marko Brkić
 
 
Sun 14:23Table 7
  
 
62
Serbia
Miloš Pekez
 
Hungary
Tibor Kovac-Peckai
 
 
Sun 14:30Table 2
  
 
63
Serbia
Andrej Čanković
 
Serbia
Djordje Zivkovic
 
 
  
 
64
Serbia
Dragan Bračika "Elbraco"
 
Ide dalje
 
 
  
 
1 1
Croatia
Ivan Grubišić
 
64
Ide dalje
 
 
Sun 09:00Table 1
  
 
33 2
Serbia
Dušan Bračika
 
32
Croatia
Nathan Foro
 
 
Sun 09:00Table 2
  
 
17 3
Serbia
Vukasin Stojanovic
 
48
Serbia
Ricard Frankovic
 
 
Sun 09:01Table 3
  
 
49 4
Serbia
Bočarski Aleksandar
 
16
Croatia
Gordan Farkaš
 
 
Sun 09:00Table 4
  
 
9 5
Serbia
Goran Brkić
 
56
Serbia
Milan Čubrilo
 
 
Sun 09:00Table 5
  
 
41 6
Serbia
Raso Amanovic
 
24
Serbia
Bojan Pranjić
 
 
Sun 09:00Table 6
  
 
25 7
Serbia
Saša Rapaić
 
40
Serbia
Sasa Dimovski
 
 
Sun 09:00Table 7
  
 
57 8
Serbia
Miloš Katanić
 
8
Serbia
Aleksandar Tiodorovic
 
 
  
 
5 9
Serbia
Aleksandar Spirovski
 
60
Ide dalje
 
 
Sun 09:36Table 6
  
 
37 10
Croatia
Matej Opačak
 
28
Serbia
Bojan Ožegović
 
 
Sun 09:39Table 1
  
 
21 11
Croatia
Dalibor Pipunić
 
44
Serbia
Vujosevic Goran
 
 
Sun 09:39
  
 
53 12
Serbia
Florijan Rajkov
 
12
Serbia
Nebojsa Bocarski
 
 
Sun 09:44Table 4
  
 
13 13
Serbia
Slobodan Vojvodic
 
52
Serbia
Miroslav Despot
 
 
Sun 09:49Table 5
  
 
45 14
Serbia
Vladimir Pepić
 
20
Serbia
Branislav Bakic
 
 
Sun 10:10Table 7
  
 
29 15
Serbia
Dragan Dašić
 
36
Serbia
Lazar Stupar
 
 
  
 
61 16
Ide dalje
 
4
Serbia
Aljoša Sapozničenko
 
 
  
 
3 17
Serbia
Steva Milićev
 
62
Ide dalje
 
 
Sun 09:53Table 2
  
 
35 18
Serbia
Damir Ivankovic
 
30
Serbia
Bojana Banda
 
 
Sun 10:15Table 1
  
 
19 19
Croatia
Matej Matković
 
46
Serbia
Vitomir Grbić
 
 
Sun 10:23Table 4
  
 
51 20
Serbia
Vladimir Smiljanic
 
14
Serbia
Tibor Sentdjerdji
 
 
Sun 10:43Table 5
  
 
11 21
Serbia
Milan Pilipović
 
54
Branko Sofric
 
 
Sun 10:28Table 6
  
 
43 22
Serbia
Predrag Banic
 
22
Serbia
Dusan Djordjevic
 
 
Sun 10:28Table 3
  
 
27 23
Serbia
Saša Gajić
 
38
Serbia
Danijel Vukovic
 
 
Sun 10:53Table 2
  
 
59 24
Croatia
Sven Markušev
 
6
Serbia
Aleksandar Zlatar
 
 
Sun 11:02Table 1
  
 
7 25
Serbia
Sasa Dragojević
 
58
Serbia
Stefan Vukicevic
 
 
Sun 11:07Table 7
  
 
39 26
Serbia
Valentino Pap
 
26
Serbia
Marko Brkić
 
 
Sun 11:18Table 4
  
 
23 27
Serbia
Vladimir Bandobranski
 
42
Serbia
Miloš Pekez
 
 
Sun 11:19Table 3
  
 
55 28
Hungary
Tibor Kovac-Peckai
 
10
Serbia
Darko Vurdelja
 
 
Sun 11:23Table 5
  
 
15 29
Serbia
Andrej Čanković
 
50
Serbia
Filip Josić
 
 
Sun 11:33Table 2
  
 
47 30
Serbia
Dražen Arbutina
 
18
Serbia
Djordje Zivkovic
 
 
Sun 11:35Table 1
  
 
31 31
Serbia
Jovan Mirkovic
 
34
Serbia
Dragan Bračika "Elbraco"
 
 
  
 
63 32
Ide dalje
 
2
Serbia
Aleksandar Bačić
 
 
Sun 12:47Table 3
  
 
33
Croatia
Ivan Grubišić
 
Serbia
Dušan Bračika
 
Gubitnik u #80  
Sun 11:43Table 6
  
 
34
Serbia
Vukasin Stojanovic
 
Croatia
Gordan Farkaš
 
Gubitnik u #79  
Sun 11:53Table 7
  
 
35
Serbia
Milan Čubrilo
 
Serbia
Raso Amanovic
 
Gubitnik u #78  
Sun 12:00Table 5
  
 
36
Serbia
Sasa Dimovski
 
Serbia
Miloš Katanić
 
Gubitnik u #77  
Sun 12:02Table 4
  
 
37
Serbia
Aleksandar Spirovski
 
Serbia
Bojan Ožegović
 
Gubitnik u #76  
Sun 12:08Table 3
  
 
38
Croatia
Dalibor Pipunić
 
Serbia
Florijan Rajkov
 
Gubitnik u #75  
Sun 12:23Table 6
  
 
39
Serbia
Miroslav Despot
 
Serbia
Vladimir Pepić
 
Gubitnik u #74  
Sun 12:41Table 7
  
 
40
Serbia
Dragan Dašić
 
Serbia
Aljoša Sapozničenko
 
Gubitnik u #73  
Sun 12:33Table 2
  
 
41
Serbia
Steva Milićev
 
Serbia
Damir Ivankovic
 
Gubitnik u #72  
Sun 12:37Table 5
  
 
42
Serbia
Vitomir Grbić
 
Serbia
Tibor Sentdjerdji
 
Gubitnik u #71  
Sun 12:43Table 1
  
 
43
Serbia
Milan Pilipović
 
Serbia
Dusan Djordjevic
 
Gubitnik u #70  
Sun 13:05Table 6
  
 
44
Serbia
Saša Gajić
 
Croatia
Sven Markušev
 
Gubitnik u #69  
Sun 13:06Table 4
  
 
45
Serbia
Stefan Vukicevic
 
Serbia
Valentino Pap
 
Gubitnik u #68  
Sun 13:08Table 5
  
 
46
Serbia
Vladimir Bandobranski
 
Serbia
Darko Vurdelja
 
Gubitnik u #67  
Sun 13:25Table 7
  
 
47
Serbia
Filip Josić
 
Serbia
Dražen Arbutina
 
Gubitnik u #66  
Sun 12:47
  
 
48
Serbia
Jovan Mirkovic
 
Serbia
Aleksandar Bačić
 
Gubitnik u #65  
Sun 16:25Table 2
  
 
81
Serbia
Dušan Bračika
 
Serbia
Vladimir Bandobranski
 
 
Sun 16:33Table 5
  
 
82
Croatia
Gordan Farkaš
 
Serbia
Miloš Katanić
 
 
Sun 16:38Table 4
  
 
83
Serbia
Milan Čubrilo
 
Serbia
Saša Gajić
 
 
Sun 17:04Table 2
  
 
84
Serbia
Sasa Dimovski
 
Serbia
Raso Amanovic
 
 
Sun 17:15Table 5
  
 
85
Serbia
Bojan Ožegović
 
Serbia
Dragan Bračika "Elbraco"
 
 
Sun 16:44Table 7
  
 
86
Serbia
Florijan Rajkov
 
Serbia
Milan Pilipović
 
 
Sun 16:57Table 1
  
 
87
Serbia
Vladimir Pepić
 
Croatia
Nathan Foro
 
 
Sun 16:45Table 6
  
 
88
Serbia
Dragan Dašić
 
Serbia
Valentino Pap
 
 
Sun 16:47Table 3
  
 
89
Serbia
Damir Ivankovic
 
Serbia
Tibor Sentdjerdji
 
 
Sun 17:27Table 4
  
 
90
Serbia
Vitomir Grbić
 
Serbia
Aljoša Sapozničenko
 
 
Sun 17:37Table 7
  
 
91
Serbia
Dusan Djordjevic
 
Serbia
Vladimir Smiljanic
 
 
Sun 17:44Table 2
  
 
92
Croatia
Sven Markušev
 
Serbia
Steva Milićev
 
 
Sun 17:48Table 6
  
 
93
Serbia
Stefan Vukicevic
 
Croatia
Dalibor Pipunić
 
 
Sun 17:48Table 3
  
 
94
Serbia
Darko Vurdelja
 
Serbia
Aleksandar Zlatar
 
 
Sun 17:54Table 1
  
 
95
Serbia
Filip Josić
 
Serbia
Djordje Zivkovic
 
 
Sun 18:15Table 5
  
 
96
Serbia
Jovan Mirkovic
 
Serbia
Ricard Frankovic
 
 
Sun 18:22Table 2
  
 
97
Serbia
Dušan Bračika
 
Croatia
Gordan Farkaš
 
 
Sun 18:24Table 4
  
 
98
Serbia
Milan Čubrilo
 
Serbia
Raso Amanovic
 
 
Sun 18:30Table 6
  
 
99
Serbia
Bojan Ožegović
 
Serbia
Milan Pilipović
 
 
Sun 18:33Table 3
  
 
100
Croatia
Nathan Foro
 
Serbia
Dragan Dašić
 
 
Sun 18:35Table 1
  
 
101
Serbia
Damir Ivankovic
 
Serbia
Vitomir Grbić
 
 
Sun 19:13Table 3
  
 
102
Serbia
Vladimir Smiljanic
 
Croatia
Sven Markušev
 
 
Sun 18:45Table 7
  
 
103
Serbia
Stefan Vukicevic
 
Serbia
Darko Vurdelja
 
 
Sun 19:37Table 5
  
 
104
Serbia
Filip Josić
 
Serbia
Ricard Frankovic
 
 
Sun 19:33Table 4
  
 
105
Serbia
Dušan Bračika
 
Serbia
Raso Amanovic
 
 
Sun 19:33Table 6
  
 
106
Serbia
Milan Pilipović
 
Serbia
Dragan Dašić
 
 
Sun 19:47Table 3
  
 
107
Serbia
Vitomir Grbić
 
Croatia
Sven Markušev
 
 
Sun 20:24Table 5
  
 
108
Serbia
Stefan Vukicevic
 
Serbia
Filip Josić
 
 
Sun 20:30Table 6
  
 
109
Serbia
Dušan Bračika
 
Serbia
Dragan Dašić
 
 
Sun 21:18Table 3
  
 
110
Serbia
Vitomir Grbić
 
Serbia
Filip Josić
 
 
Sun 22:33Table 6
  
 
111
Serbia
Dragan Dašić
 
Serbia
Filip Josić
 
 
Gubitnici kvalifikacije
Gubitnici runda 1
Runda 1
Pobednici kvalifikacija
Last thirtytwo
Last sixteen
Quarter final
Polu finale
Final